Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu spotykam się z taką ciszą wyborczą, która de facto nie istnieje. Kanał Zero, a zwłaszcza TV Republika wczoraj prowadziły taką działalność jak na co dzień - czyli walenie w koalicję rządzącą.

W Republice Sakiewicz wyzywał koalicję od bodajże kanalii, a Lisicki chyba coś w stylu, że „trzeba walczyć z następcami komunistów”. Na chwilę włączyłem xD Jedyna różnica taka, że cały czas mówili „mam nadzieję, że tym co powiem nie złamię ciszy wyborczej hihi”. Generalnie cały dzień zawalony propagandą.

Na Kanale Zero też wczorajszy odcinek Stanowskiego i Mazurka niczym się nie różnił od innych.

Ja zawsze sądziłem, że w ciszy wyborczej to prawie nie można poruszać polityki, ale jak rozumiem to kolejny pokaz kartonowego państwa i można prowadzić taką działalność propagandową jak zawsze bez mówienia „ludzie! Zagłosujcie na PiS”. No, tyle że propagandy tak nie działają - tutaj bardziej chodzi o obrzucenie bagnem przeciwnika…

#polityka #kanalzero #tvrepublika #neuropa #wybory #4konserwy #bekazpisu
  • 39
  • Odpowiedz
@Gours: Dałem na początku powstania kanału zera suba, ale ich nie oglądam. Wbiłem teraz specjalnie na ich kanał i nie widzę nigdzie łamania ciszy wyborczej. A powiem szczerze nie chce mi się oglądać ich odcinków z wczoraj, bo zupełnie mnie nie nie interesuje co ma do powiedzenia Mazurek i Stanowski xD Ale możesz podać w której minucie łamią ciszę wyborczą? Bo chyba mówienie o śmierci żołnierza, nie zaliczasz do łamania ciszy
  • Odpowiedz
  • 0
@lentilek: przecież napisałem 2 komentarze wyżej, że mamy tak powalone prawo, że najwidoczniej obrzucanie łajnem przeciwników politycznych nie jest łamaniem ciszy
  • Odpowiedz
@Gours: Pytam serio gdzie widzisz łamanie prawa wyborczego, obrzucanie łajnem w przypadku mówieniu o śmierci żołnierza, bo nie rozumiem. Puściłem sobie ten materiał, samego Stanowskiego i tu mógłbym ci jeszcze przyznać rację, ale on to wrzucił w piątek. A w tym z soboty, to wytrzymałem 3 minuty słuchania tego błazna Mazurka i Stanowskiego, więc nie wiem co dalej było ale nie widzę tu łamania ciszy wyborczej.
  • Odpowiedz
@Gours: Oprócz nagonki na żołnierzy, komisji do spraw pushbacków i innego stręczycielstwa żołnierzy żeby nie daj boże nie przyszło im do głowy się bronić. Mają zginąć stojąc przy tym płocie, ważne żeby byli umśmiechnięci
  • Odpowiedz
  • 1
@KochanekAdmina: kolejny cep łyka wynurzenia Stanowskiego bezkrytycznie. Tak, żołnierze nie bronili swojego życia i zdrowia mimo że mieli do tego prawo, bo celebryci xD
  • Odpowiedz
@Gours: i władzą ją usuneła z TVP, za to uśmiechnięta władza ją przywróciła. Wjazd żandarmerii czy eksterminacja naszego wojska pozbawionego ochrony (pół biedy że ten płot powstał na który tak bardzo uśmiechnięta koalicja pluła, bo dzisiaj to by gineli polacy na ulicach miast, a nie żołnierze na granicy) to już była za nowej uśmiechniętnej władzy.

Coraz bardziej wam się narracja #!$%@? xD 100 farmazonów na 100 dni władzy to kapiszon, uśmiechętna
  • Odpowiedz