Wpis z mikrobloga

#android Pomocy!! Jak zaktualizować Google Market? Musiałam wysłać telefon do wymiany ekranu i oczywiście przed wysłaniem zresetowałam do ustawień fabrycznych. Dziś przyszedł telefon i ma stary google market, więc nie mogę nawet niczego ściągnąć ani nic... Gdy był nowy to sam się zaktualizował a teraz nie wiem co mu się porobiło ;/
  • 15
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: @hugerth: a po jakim czasie? @Sudokuu: mogę to usb wsadzić do telefonu ale nie mogę ściągnąć żadnego managera plików więc chyba się do tego nie dostanę? A bezpośrednio do telefonu nie mogę bo na jaką stronę i chce coś ściągnąć to mi wychodzi ze są problemy z ceryfikatem zebezpieczeń ...
  • Odpowiedz
@Dzaston: Zrobi się samo z czasem, chociaż ja kiedyś czekałem długo, i się nie zrobiło. Jak włączysz market, i wybierzesz "moje aplikacje", to powinnaś na liście mieć do aktualizacji "Usługi Google Play", zaktualizuj to.

A dlaczego nie możesz na telefon ściągnąć menadżera plików?
  • Odpowiedz
@Writer: Z google play mi nie ściągnie niczego. Podejrzewam, że przez starą wersję. Chciałam sciągnąć jakies aplikacje dla sprawdzenia czy inną drogą się da - tak normalnie ze str jako 'download' to mi wywala o ceryfikacie... na niektóre str wystarczy że wejdę i od razu też ten błąd... Robie mu reset danych znowu bo coś w trakcie tej naprawy pomieszało się chyba ...
  • Odpowiedz
@Dzaston: No to jeśli masz takie problemy, i jeszcze nie zdążyłaś nic tam poinstalować, i nie masz żadnych danych, to bym po prostu wyczyścił dane Google Play, a jeśli nie to, to zrobił reset ustawień do fabrycznych (w ustawieniach).

Jeszcze jeśli Ci się chce, to wejdź w aplikacje, i w Sklep Google Play, i napisz jaką wersję tam masz.
  • Odpowiedz
@Writer: nie pomógł reset. ALE! zaktualizowało się samo jak weszłam na Sony Store... Nie wiem co to za polityka ale najważniejsze że poszło! ;)
  • Odpowiedz