Wpis z mikrobloga

Ten proces, który teraz zachodzi niesłychanie mi się podoba. Wszystkie bezmyślne zachowania z przeszłości, dotyczące wydarzeń na granicy wracają teraz jak potworny odłamek odbity rykoszetem do idoli "uśmiechniętych Polaków".

I nagle jest zonk, bo to ludzie przyzwyczajeni do tego, że cokolwiek głupiego się nie powiedziało i nie zrobiło to i tak przejdzie bez konsekwencji, a teraz mamy precedens na polskiej i europejskiej scenie politycznej. Chichot losu.

Niestety mam pełną świadomość tego, że ani ludzie tacy jak Holland, Barbara-Kurdej-Szatan, ekipa Tuska, ekipa lewicy, ekipa płaczka nie są zdolni do czegoś takiego jak autorefleksja i przyznanie się do błędu.

Tak samo nie są do tego zdolni wyborcy tych ugrupowań, bo wszystko da się zracjonalizować i wyciąganie właściwych wnosków z sytuacji to za dużo. Nie można tak wiele oczekiwać.

Betonowy elektorat tych ugrupowań byłby to w stanie zrozumieć tylko wtedy, gdyby np. taka Julka z ajfonem głosująca na lewicowe ugrupowania sama padła ofiarą gwałtu i morderstwa. Jednie wtedy w ostatnim momencie możliwe byłoby otrzeźwienie i przewartościowanie poglądów na temat ubogacenia kulturowego.

#polityka #bekazlewactwa #wojna #ukraina #neuropa #fajnopolactwo #afera
  • 13
  • Odpowiedz
nie są zdolni do czegoś takiego jak autorefleksja i przyznanie się do błędu.


Tak samo nie są do tego zdolni wyborcy tych ugrupowań, bo wszystko da się zracjonalizować i wyciąganie właściwych wnosków z sytuacji to za dużo. Nie można tak wiele oczekiwać.


@MakiawelicznyAltruista: No nie iwem co tu niespotykanego. To samo można napisac o politykach i elektoracie pIS i Konfy. Konfiarze to niewiarygodne choragiewki, zero idei poza zamordyzmem religijnym, a
  • Odpowiedz
niesłychanie mi się podoba


@MakiawelicznyAltruista: niesłychanie ci się podoba że zginął żołnierz i możecie na jego trumnie tańczyć i atakować przeciwników politycznych? Nieźle się tam macie w tej konfederacji
  • Odpowiedz
@empee: Pewnie, biedny Tusku, biedny Sterczewski, biedna Holland, biedna Kurdej Szatan, biedna Jachira, biedny Tomasz Janeczek.

To zła konfa jak zwykłe odpowiada za wszystko, te ruskie onuce. Można powiedziedzieć, że praktycznie gołymi rękami go osobiście zablili.

Co biedny rząd może? To od konfy wszystko zależy.
  • Odpowiedz
Niestety mam pełną świadomość tego, że ani ludzie tacy jak Holland, Barbara-Kurdej-Szatan, ekipa Tuska, ekipa lewicy, ekipa płaczka nie są zdolni do czegoś takiego jak autorefleksja i przyznanie się do błędu.

@MakiawelicznyAltruista powinieneś rozumieć, jako że w twoim wpisie Chochołów co nie miara, a refleksji próżnia.
  • Odpowiedz