Wpis z mikrobloga

  • 0
@Wrrronika: a tak na poważnie

Neutralnie, podoba mi się bardzo khamrah - peanie będę go najczęściej używać szczególnie że daje po nosie przez całą dobę xD

Kismet jest OK
Ma ładny zapach ale chyba zbyt szybko na mojej skórze znikają
Wrrronika - @Wrrronika: a tak na poważnie

Neutralnie, podoba mi się bardzo khamrah -...

źródło: 1000026748

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: Jeśli to w jakikolwiek sposób pachnie kawą to będę musiała odmówić, bo prywatnie tego zapachu nie znoszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Muszę zacząć się powoli wczytywać w teorię perfumiarską, bo ubzdurało mi się przez te perfumy, że zacznę eksperymentować z robieniem swoich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeśli to w jakikolwiek sposób pachnie kawą to będę musiała odmówić,


@Wrrronika: Ja tam kawy nie czuje, raczej praliny z mlecznej czekolady, gourmand na 120% tak jak chocolate greedy, złap sobie próbkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: No skoro tak mówisz. Jak będzie okazja to spróbuję, chociaż teraz będę szukać chyba coś słodko truskawkowego na lato xD

(Potem będę mieć całą piekarnię na półce heheszki)
  • Odpowiedz
(Potem będę mieć całą piekarnię na półce heheszki)


@Wrrronika: Dla kobiety najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na lato sprawdź sobie tejż montale chypre-fruite, nie truskawka ale tez owocowe i nie ulep co bys ludzi w otoczeniu nie mordowała

  • Odpowiedz
  • 0
@Sayiv: hehe
Nie musze wchodzic w link by wiedziec ze pewnie chodzi o zdjecie z czajnikiem

Ten perfum sie prosil o to by zrobic z nim takie zdjecie i te bardziej dziwne trafily do znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie bez powodu dalam kciuka w gore i dziwna poze ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Przegrywek123: Imo to niby unisex ale bardziej do bab pasuje.

Ogólnie nie do końca ,,kobieco" pachnie, ale po prostu tak, że chce się wąchać i to chyba bardziej dla mnie przyjemność, bo trochę zapach jak czekoladowe żele pod prysznic
  • Odpowiedz
@Wrrronika: taaa, wszystkie mancery i montale to unisexy, ale taki mancera holidays, jest wręcz na minusowej skali, jeśli chodzi o zapach "męski" xD W większości nie mam problemu, żeby nosić gourmandy (xerjoff italica kocham), kwiatowe, czy nawet stricte damskie, ale tego nie zdzierżyłem xD W sensie on dla mnie pachnie ładnie, ale jako ciekawostka, czasem do kominka psikałem - ale na sobie jakoś mi się kłóci zbyt
  • Odpowiedz
@Wrrronika z truskawek obczaj sobie burberry her (zarówno edp jak i elixir) dla mnie w obydwóch czuć truskawkę, chociaż w elixirze bardziej shake truskawkowy ʕʔ
  • Odpowiedz