Wpis z mikrobloga

Ciekawy sondaż w zależności od wykształcenia. Osobiście mi się wydaje, że osoby z wyższym wykształceniem po prostu same czytają co jest zapisane w pakcie migracyjnym, a nie wierzą w populistyczne pierdy polityków. No ale oczywiście, najwięcej polubień zdobył ten komentarz poniżej, który twierdzi, że to nic nie znaczy. Meh.
#polityka #sejm #ciekawostki #wybory #sondaz #paktmigracyjny
Koziom - Ciekawy sondaż w zależności od wykształcenia. Osobiście mi się wydaje, że os...

źródło: Screenshot_20240608_123356_Chrome

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Koziom: Jak masz wyższe wykształcenie to zazwyczaj wyjechałeś ze swojej pipidówy, podczas studiów zetknąłeś się z ludźmi z różnych grup społecznych, poznałeś pewnie obcokrajowców z różnych krajów, wyjeżdżałeś na wakacje, uczestniczyłeś w różnych wydarzeniach społecznych i kulturowych. To buduje świadomość, więc nie przyjmujesz na wiarę populistycznego #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Zenek_: ale w pakcie migracyjnym nie ma słowa o uchodźcach z Ukrainy akurat, a w chwili w której on zacznie obowiązywać to oni mogą być, a może ich i nie być.

@galicjanin przypominam, że takie osoby jak Pawłowicz, Zybertowicz, Środa to wszystko Profesorowie.
  • Odpowiedz
@galicjanin inteligencji xD większość wychowywana na tik toku i YouTube xD w dzisiejszych czasach studiami można sobie dupe podetrzeć bo bez większego problemu każdy może dostać papierek "psycholozki" lub kurła jakiegoś "kulturoznawcy" xD weź mi chlopie nie #!$%@?, że dzisiejszy czlowiek po studiach jest podobnie wykształcony niż ten sprzed kilkunastu lat xD teraz tym papierkiem można się podetrzeć i byle Julka z dobrej rodziny będzie nakłaniała Mirków do zabicia się w swo8m
  • Odpowiedz
Osobiście mi się wydaje, że osoby z wyższym wykształceniem po prostu same czytają co jest zapisane w pakcie migracyjnym


@Koziom: jo na pewno tak jest xD
  • Odpowiedz
Jak masz wyższe wykształcenie to zazwyczaj wyjechałeś ze swojej pipidówy, podczas studiów zetknąłeś się z ludźmi z różnych grup społecznych, poznałeś pewnie obcokrajowców z różnych krajów, wyjeżdżałeś na wakacje, uczestniczyłeś w różnych wydarzeniach społecznych i kulturowych. To buduje świadomość, więc nie przyjmujesz na wiarę populistycznego #!$%@?.


@Walimbrachol: Jeśli jesteś dobrze wykształcony, to trochę zwiedziłeś świata albo przynajmniej obejrzałeś jeden czy drugi filmik na YT, przeczytałeś statystyki odnośnie przestępstw w USA, Francji,
  • Odpowiedz