Wpis z mikrobloga

  • 2
@pieknylowca
Eeee trochę w tym prawdy jest.
Kiedyś dropnalem dobra kose do cs ( teraz po 8 k lata, ja sprzedalem za 2k xdd)

Morał
Każdy chciał sie ze mną kolegac, propsowali mnie jak nawet lamilem xd i co drugi chcial siostrę oddać ze kose xd

Myślałem ze jestem zbawany etc jak sprzedałem to randomy juz nie byly takie miłe etc
  • Odpowiedz
@pieknylowca: patrząc jak wykopki bronia tutaj bogatych choćby gdy się pisze o prawach pracowniczych czy opodatkowaniu korporacji czy miliarderów i milionerów (ale zwłaszcza tych pierwszych), to... cóż, jestem w stanie uwierzyć, że chłopy mogą się ostro poniżać przy jakichś bogatych ludziach xD
  • Odpowiedz
@pieknylowca ale ona ma dużo racji , większość facetów się podlizuje do swoich bogatych kolegów , pamiętam swojego byłego to swoich bogatych kolezkow szanowała bardziej niż mnie , nigdy więcej
  • Odpowiedz
@Wink

@pieknylowca: patrząc jak wykopki bronia tutaj bogatych choćby gdy się pisze o prawach pracowniczych czy opodatkowaniu korporacji czy miliarderów i milionerów (ale zwłaszcza tych pierwszych), to... cóż, jestem w stanie uwierzyć, że chłopy mogą się ostro poniżać przy jakichś bogatych ludziach xD

No właśnie zero godności :/ jeszcze baba jak baba ona ma zakodowane w głowie że trzeba mieć "żarcie dla potomstwa " więc i niej to jest uwarunkowane genetycznie
  • Odpowiedz