Wpis z mikrobloga

10k lików potrafi zebrać taki odklejony mizoandryczny wpis.
Stopień mizoandrii wśród przeciętnych Polek przegonił chyba już największych mizoginów inceli, a temat praktycznie nie jest poruszany.
A mimo tego, że tego typu kobiet jest o wiele więcej niż inceli, to tylko o incelach się jakieś materiały robiło, oczywiście demonizując ich.

A odnosząc się do wpisu:
Polka jak przejdzie miastem mijając setki mężczyzn na chodniku i nie zostanie zaatakowana to jest to sytuacja codzienna i jak najbardziej normalna.
Natomiast jak Polka jak nie zostanie rozszarpana przez niedźwiedzia po bliskim spotkaniu to raczej trzeba przypisać to dużemu szczęściu.

Mimo to kobiety z mizoandrycznych pobudek przyrównują nas do niebezpiecznych zwierząt i wręcz uważają, że my jesteśmy bardziej niebezpieczni. Czy widzieliście, żeby nawet najgorszy incel był tak odklejony niż ogromna część płci żeńskiej?

#p0lka #bekazlewactwa
suweren_sudoku - 10k lików potrafi zebrać taki odklejony mizoandryczny wpis. 
Stopień...

źródło: Mizoandria

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@suweren_sudoku: No mają szczęście. Trafiły na mniejszego osobnika i to raczej samica była. Na dodatek niedźwiedź czarny, który jest o wiele mniej agresywny niż taki grizzly. Jeśli się nie ruszały i utrzymywały postawę "wyższą" w stosunku do niedźwiedzia, to nic dziwnego też, że je zostawił.

Jakby zaczęły drzeć mordę, biegać itd. to mogłoby być nieciekawie i mielibyśmy filmik na sadisticu, a nie u jakiejś #!$%@? umysłowo julki z twittera.
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: A czy to nie wy przypadkiem gadacie ciagle o gadzim mózgu u kobiet, działaniu instynktownym, a nie racjonalnym i spółkowaniu ze zwierzętami (tu na równi stawiacie psy i czarnych)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak robi to jakaś julka na Twitterze, to koniec świata i „baba mnie bije”?
  • Odpowiedz
@Walimbrachol:

A czy to nie wy przypadkiem gadacie ciagle o gadzim mózgu u kobiet, działaniu instynktownym, a nie racjonalnym

No tak, ja akurat narzekam na nieracjonalne zachowanie i wybory (głównie polityczne) kobiet.

A jak robi to jakaś julka na Twitterze, to koniec świata i „baba mnie bije”?

Ale gdzie tu jest narzekanie na nieracjonalne zachowania mężczyzn? Tu jest kompletna odklejka i mizoandria. Jak chce krytykować mężczyzn to śmiało, ale to obok
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: autorkę bym zmierzył z eksperymentem: 100 spotkań z losowymi niedźwiedziami i 100 spotkań z losowymi mężczyznami. Ciekaw jestem, jak szybko przypomniałaby sobie podstawy statystyki i na ile by jej starczyło feministycznej odwagi, żeby wybrać to pierwsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz