Wpis z mikrobloga

  • 0
Nie, pisze o tym pięknym arcydziele idealnie nadającym się na ślub siostry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej taki Parfum Corps bym polecał.


@Yeahido: no przecież jest, co prawda starszy rocznik, ale to wciąż top
  • Odpowiedz
  • 0
to może Portfolio Neroli Canvas? Neroli Portofino na sterydach. Albo Portfolio Royale Stallion (PdM Pegasus)


@hikashi: Neroli Portofino jakoś nigdy mnie nie porwało, ale też nie testowałem ich na sobie, jedynie wąchałem, a Pegasusa to chyba nawet nie wąchałem. Też nie mam ich w kolekcji, a ślub jest dzisiaj xD
Z moich klimatów, ale nieco lżejsze niż BdJ, to mam Rive Gauche, ale nie mam ich teraz ze sobą. Mam słabość
  • Odpowiedz
@klefonafide: masz rację tylko jak trafi ci się 30 stopni to podusisz ludzi w kościele czy na początku imprezy. Jak nie letniaki to myślałeś może o czymś od JPG ultramale albo elixir? Łatwo je sprawdzić w Sephora albo innym Douglas jak będą tobie siedzieć
  • Odpowiedz
@klefonafide: neroli canvas to jest szczoch dopiero. Jeśli ktoś twierdzi że to klon Neroli Portofino to ma nieźle z bania.
Sanofi może być trochę za mocne. Szkoda ze nie masz Fraicheur albo Kouros Sporta. W taką pogodę byłyby bardzo sympatyczne
  • Odpowiedz