Wpis z mikrobloga

@erni13: Byłeś już w Sevilli? To miasto łeb urywa. Malaga się temu nie równa, jest pełna turystów a Marbella to Krupówki dla bogoli. Jak masz okazję to jedź na południowe wybrzeże, jest pełno plaż , gdzie nie spotkasz zbyt wielu ludzi. Zwłaszcza te na wybrzeżu koło Cadiz np. Bolonia nad , którą guruje starożytny fort Rzymski. Park Donana z El Rocio też spoko.
  • Odpowiedz
  • 0
@thurisaz1982: Jestem w Sevilli i cholera, tu są takie tłumy, że ciężko przejść. Póki co zdecydowanie nie mój klimat ale reszta polecajek wygląda ciekawie
  • Odpowiedz
@erni13: w sumie w weekend może być ciężko( ͡° ͜ʖ ͡°) Na północ od Sevilli masz też Italica. Jak się interesujesz historią Rzymu to ciekawe miejsce z licznymi dobrze zachowanymi posadzkami i areną. Kilka minut drogi od Sevilli.
  • Odpowiedz
@erni13: Przede wszystkim jak już jesteś w Andaluzji to najważniejsze spróbować ichniejszej kuchni. Ja polecam knajpę La Choza de Manuela w Bormujos ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spotkasz tam tylko miejscowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@thurisaz1982: Niestety już brak samochodu na dalsze eskapady bo jutro lot powrotny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakie były twoje ulubione miejsca w Sevilli? Bo póki co dość ciężko to wygląda, straszna imprezownia, do tego upał XD
  • Odpowiedz
@erni13: Przede wszystkim Plac Hiszpański z parkiem .Maria Louisa. Park jest ogromny i pełny ciekawych drzew, oczywiście Katedra, Alcazar, Torre del Oto obok którego powinna stać replika statku Kolumba., Jardines de Murillo. W sumie całe stare miasto jest ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@thurisaz1982: Stare miasto obejrzę jeszcze raz potem, gdy będzie trochę mniej ludzi, ale architektura faktycznie ciekawa

No i park zobaczę dopiero zaraz, bo moja różowa to rosliniara więc szybko stamtąd nie wyjdę XD
  • Odpowiedz
@erni13: Kuce kucami, ale coś w tym musi być biorąc pod uwagę, że Hiszpanie zalewają polackie uniwersytety.
No, pomyśl sobie - żyjesz w ładnym ciepłym zachodnim kraju i przyjeżdżasz studiować do zimnego przez większość roku, szarego postkomunistycznego #!$%@?łka studiować na uczelni, która nawet się nie łapie do żadnego światowego rankingu?
  • Odpowiedz
@erni13: No to lipa( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie zamknięty jest zapewne tylko plac hiszpański. Ogród powinien być otwarty. Jak ja ostatnio byłem to grał One Republic ale reszta była otwarta.
  • Odpowiedz