Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisem Kolegi @darth_invader pod jednym z dzisiejszych wątków postanowiłem zaproponować Wam zabawę pt.

WIELSKI SLOWNIK GLAPKOWO - POLSKI

- Polubić cisze - wziąłem się za coś, ale jestem takim leniem i partaczem, że spierd0liłem sprawę i teraz wstyd o tym gadać 
- Leki na nadciśnienie - cambodia pita do odcinki
- Nieoczekiwane okoliczności - Grażynki nie wpłaciły kasy
- Koncept - kombinowanie jakby tu nazbierać kasy jak najmniejszym kosztem żeby mieć na "leki" (patrz hasło "leki na nadciśnienie")
- Serwis skuterów z tradycjami - partacze, którzy nie wiedzą co robią 
- Posiadam różne źródła dochodów o których nie chcę mówić - jestem żebrakiem 
- Mamy poprawne stosunki - nie może na mnie patrzeć 
- Jadę na siłownię - snuję się bez sensu swoim pierdzikiem po Siem Reap (taka dziura)
- Tradycyjna kuchnia Khmerska - mięso z muchami
- Dieta - Kac

Kilka haseł ode mnie na początek.
Mam nadzieję, że się przyłączycie i powstanie prawdziwe kompendium o naszym wybitnym ekspacie.

#raportzpanstwasrodka
  • 7
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że się przyłączycie i powstanie prawdziwe kompendium o naszym wybitnym ekspacie

@Cyclonus: Przepraszam, że odpowiadam po paru dniach, ale zapisałem sobie ten wpis, aby odpowiedzieć później i zapomniałem. Przechodząc do sedna, takie kompendium już istnieje. Prawie rok temu w ramach "szybkiego przewodnika po kambodżańskim uniwersum" napisałem też słownik słów i zwrotów używanych w uniwersum. Nigdy w pełni nie uzupełniłem tego słownika. Z czasem KamboShoty zajęły mi czas, który
  • Odpowiedz