Wpis z mikrobloga

Podobno faceci podświadomie gustują w dziewczynach w typie swojej mamy, a dziewczyny w typie swojego ojca. Chodzi o kolor włosów i oczu, kształt twarzy, budowę ciała, wzrost etc. Moja mama jest brunetką i rzeczywiście brunetki z włosami do pasa 11/10 > brunetki z włosami do ramion > szatynki z włosami do pasa > szatynki z włosami do ramion > długo długo nic > blond > rude. Brata żona też brunetka więc chyba coś w tym jest.

A jak to u wygląda u Was?

#rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #tfwnobf #wlosyboners
  • 11
jest to bardziej prawdopodobne, gdy ma się dobry kontakt z tym rodzicem i jest to pewien wzorzec


@SScherzo: W sumie racja, my faceci szukamy kobiety-opiekunki, takiej której można o wszystkim powiedzieć (nawet czymś złym), przytulić itd., a to kojarzy nam się przecież z mamą.
@SScherzo: no ja bym nie chciał kogoś pokroju mego starego będąc babą ;x

A i niskiego to się nie dziwię, że nie chcesz ;d

@1649: dobra, powiedz mi nostradamusie kto może degustować w niskim, szczupłym, irytującym (lekkim) stulejarzu z zakolami
@1649: Mój tata jest mojego wzrostu, krępym blondynem. W zasadzie wyglądam jak jego młodsza kopia (co mnie średnio bawi), zawsze wszyscy bez problemu wiedzieli, czyj ojciec idzie. Mój partner jest wysokim, ciemnookim brunetem. No, ale niestety mimowolnie po czasie wyszło, że sporo cech charakteru mógłby dzielić z moim ojcem. :P
@1649: mój tata ma brązowe oczy i czarne włosny (no, miał...), mam z nim dobry kontakt. Ale mój niebieski pasek ma niebieskie oczy i zawsze podobały mi się oczy niebieskie więc też obalam teorię :) Chociaż myślę, że najczęściej chodzi o osobowość w takich przypadkach. Ja pewnie szukam kogoś podobnego do taty (bo jest czadowy :P). I myślę, że niezależnie od relacji córka-ojciec kobiety NAJCZĘŚĆIEJ podświadomie szukają kopii ojca - dlatego