Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie #!$%@?ą ci wiecznie wojujący zwolennicy jakiegoś systemu operacyjnego? Jak nie fanatyk z #bojowkawindowsphone się #!$%@? jaki to #windowsphone to zamiast niego pojawia się ktoś z #bojowkaandroid i #!$%@? się na temat #android. Nosz #!$%@?, tylko zapytałem, czy da się ustawić całe zdjęcie na tapetę w telefonie, to wiecie o czym był drugi komentarz? O #windowsphone. No się prędzej pochlastają plastikowym nożem, niż sobie odpuszczą. Kogo #!$%@? obchodzi, jaki masz system operacyjny? Chcesz mieć sobie #android to sobie miej. A jak Ci nie pasuje, to kup sobie telefon z #windowsphone albo #ios. Rozumiem kulturalną wymianę zdań, no ale #!$%@? nie, nie da się, bo zaraz wyskoczy jakiś czubek i krzyknie: "A bo androidziarze jedzo gówno." i od razu znajdzie się jakiś, który odpisze " #bojowkawinowsphone sika pod prysznicem i ma płaskostopie dłoni...", a do tego jeszcze ktoś dorzuci: "obaj się nie sracie, obaj nie macie racji, mój system operacyjny jest jeszcze lepszy! Jest tak fajny, że używam penisa zamiast rysika, bo odkąd mam system xxx to tylko to mnie spełnia seksualnie."


#gorzkiezale #oswiadczenie #boldupy

  • 7