Wpis z mikrobloga

Wiem, że wiele postów to boty, ale mimo wszystko widać, że w Polsce nadal jest od groma ludzi którzy dają się banalnie nabierać i przypominają tych ludzi sprzed wieków z widłami i pochodniami. PiS kradł miliardy złotych, rozwalał prawo, niszczył niezależne media, chciał zrobić z Polski swój folwark, a nadal 30% ludzi ich popiera. A jak się z nimi dyskutuje to często od razu są agresywni i zastanawiam się czy to z powodu prymitywizmu czy raczej takiego poczucia, że wiedzą iż PiS ich oszukał ale teraz już się chcą się przyznać do błędu o wolą udawać że od zawsze mieli rację. Nawet nie mają świadomości co by z tym krajem było, gdyby PiS jeszcze rządził 4 lata…
#bekazpisu #bekazpodludzi #sejm #polska
Nobody32 - Wiem, że wiele postów to boty, ale mimo wszystko widać, że w Polsce nadal ...

źródło: IMG_2133

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Nobody32: powiem Ci, że to zdjęcie starszych babeczek nie jest do końca trafne. Wynurzę się, aktualnie z potężnym wstydem, ale te 8-7 lat temu również skłaniałam się do ZP, mało tego, bardzo ceniłam Ziobrę za jego bezwzględność dla przestępców (jak bardzo to teraz komicznie brzmi...) Z biegiem lat ich rządów i wnikania wgłąb tego ugrupowania zaczęłam się ich po prostu brzydzić, rozumiem też dlaczego zostałam nazwana putinowcem czy hitle*owcem. Choć
  • Odpowiedz
@babazpola:

Każda skrajna opcja polityczna jest po prostu niebezpieczna. A najbardziej ta prawa


Oczywiście, że ta prawda no bo jak mając w 80% lewicowe poglądy, jak można by obiektywnie twierdzić że ta lewa ;)
Moim centrowym zdaniem największe i najobrzydliwsze typy niebezpieczeństw to właśnie z lewa i skrajnego lewa.
  • Odpowiedz
@braon: no właśnie problem w tym, że nigdy nie głosowałam, ani nie mam zamiaru głosować na lewicę bo są tu pewne sprzeczności dla mnie, a dwa jw, każda skrajność jest zła. A z dwojga złego to prawica sieje większy zamordyzm ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz