Wpis z mikrobloga

Pewnego wieczoru Denis wraz z jego dziewczyną uprawiają seks a ona po chwili już zmęczona mówi: "Chwila, poczekaj Denis, ja nie moge już... muszę ci coś powiedzieć, od samego początku mam ten problem... kompletnie nie mogę dojść i nie czuje się za bardzo podnieciona.... Nie wiem chyba za bardzo speszona jestem i zestresowana... ty tez taki troche wycofany w tym.... może weźmiemy kogoś aby nam towarzyszył i nas dopingował?" On drapie się chwile po głowie i niezbyt chętnie, ale zgadza się.

Następnej nocy przychodzi Josef i kiedy parka zaczyna tirumiru on coś zaczyna rapować, drze się "ale dobrzy jesteście łooo, jedziecie dalej, dacie rade, dajesz denis szybciej!" Ale dziewczyna Denisa znowu przerywa i mówi "Nie no to nic nie daje, nie czuję żadnej różnicy... ehhh, a może byście się zamienili na chwile?"
Denis już wkurzony na Josefa wstaje, zakłada kominiarke i odpala race i zaczyna się drzeć "TORUŃ JEDNEGO KRÓLA MA, JEDNEGO PANA TORUŃSKA UKOCHANA JEDYNA ELANA" podczas gdy dziewczyna jedzie już ostro z Josefem, po pięciu minutach leci orgazm za orgazmem a ta krzyczy jak oszalała, skończyli już, łóżko całe mokre a po wszystkim Denis zadowolony krzyczy "WIDZISZ JOSEF? TAK SIE DOPINGUJE"

#famemma #cloutmma
  • Odpowiedz