Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw jak konfederacja by to wykorzystała, serio. Kamera prześwietli ci brak łańcuszka z krzyżem i na podstawie kodeksu karnego kościoła gietrzwałdzkiego skazali by cię na śmierć za heretyzm.
  • Odpowiedz
@kurczok: prawidłowo że panowało bezprawie? XD haha zero godności masz

A co to ma do totalnej inwigilacji, którą jest system automatycznego rozpoznawania twarzy? XD


Jedno i drugie to to samo gówno i ciężko to zatrzymać, bo właściwie cały zachodni świat poza może prawicą w USA w taki czy inny sposób takie działania wspiera
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon:
latarnik wyborczy - wypełnij i zobacz, jak głosowały komitety
Co ma wspieranie lockdownu do zamordyzmu konfederosji ? Konfederosja nie wspierała lockodownu nie dlatego, że to ograniczenia wolności, tylko dlatego, że to szury, które twierdzą pieprzące o plandemii.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: bo zamordyzm lewaków i psiowców już dawno ostro odczuliśmy podczas lockdownu, a Konfa jako jedyna broniła polskiej wolnośći, zresztą robiąc to wielokrotnie też później i wcześniej

Do tezy z tej stronki nie umiem znaleźć nawet żadnych dowodów w necie
  • Odpowiedz
@kurczok: dla mnie latarnik to nie żaden dowód, zwykła randomowa strona z odpowiedziami od jakiegoś leniwego randoma ze sztabu

Nie widzę w necie by ktokolwiek z Konfy wypowiadał się pozytywnie na ten temat, dlatego jestem sceptyczny by najbardziej wolnościowa partia była w tej sprawie mniej wolnościowa od zamordystów z lewicy
  • Odpowiedz
@Kryspin013: bo zamordyzm lewaków i psiowców już dawno ostro odczuliśmy podczas lockdownu, a Konfa jako jedyna broniła polskiej wolnośći, zresztą robiąc to wielokrotnie też później i wcześniej


@Towarzysz_Pawulon: a zamordym k0nfy dopiero mamy odczuć jak wygrają wybroy czy co?
  • Odpowiedz
@Kryspin013 XD konfa we wszystkim jedt najbardziej wolnościowa poza może aborcją co mi się nie podoba i moim zdaniem jest głupotą

Śmieszne jest to że robaki ciułające na bieda mieszkanie za 500k jeszcze bronią swoich 'wolnosciowych' panów z po czy pisu
  • Odpowiedz
@Kryspin013 XD konfa we wszystkim jedt najbardziej wolnościowa poza może aborcją co mi się nie podoba i moim zdaniem jest głupotą


@Towarzysz_Pawulon: Jeteś normalnie człowiek ulotka. Prawdopodobnie za x lat cię będzie skręcać z cringu, że tak pajacowałeś dla jakiejkolwiek partii politycznej.
  • Odpowiedz