Wpis z mikrobloga

#sejm #wybory #granica

Dobra, kurde.

Ostatnio głosowałem przeciwko PiS. Padło na KO. Oczywiście 100 konkretów i cała reszta to było kłamstwo. No ale PiS to taki rak, że dobrze, że ich odsunięto.
Gdybym zagłosował na debili z konfy, poparłbym PiS. Nie lubię ich - aborcja, zamordyzm i brak szacunku do zwierząt. Ale tym razem znowu wydają się najbardziej rozsądną opcją. Mają te swoje narodowościowe zapędy, a teraz się to przyda.

Macie lepszą opcje?
  • 8
  • Odpowiedz
@WolvvloW ja głosowałem na 3cia drogę bo nie chciałem już pisu. Hitu, katolizacji itd. Tylko jak teraz patrzę jakie walki robią i uwalaja strategiczne projekty to już mam ich dość. Tylko że nie ma alternatywy.. nie ma normalnej centrowej partii w tym kraju która mogłaby zakończyć ten rejs statku popis. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@WolvvloW: Bezpartyjni Samorządowcy? Oni też w tę stronę ale bez zamordyzmu. Albo kandydaci PSL z listy Trzeciej Drogi - PSL głosował przeciwko odebraniu Polsce prawa weta, przeciwko zakazowi aut spalinowych, przeciwko dyrektywie budynkowej czy przeciwko paktowi migracyjnemu. Europosłanka Polski 2050 niestety za, więc Hołowniarzom tu nie ufam. Ale ludzie z PSL się sprawdzili.
@Gasikfps Też raczej popatrz na ludzi z PSL, ignorując tych z Polski 2050.
  • Odpowiedz
aborcja


@WolvvloW: Uff, jak to dobrze, że od ponad pół roku kobiety już nie umierają na porodówkach i Polki wreszcie mogą zrobić sobie aborcję, nie tak, jak za rządów złego PiSu, prawda? Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gasikfps: Nie, to opinia jaka się do nich przykleiła. W 2006 odmówili PiS koalicji w sejmie (i stąd musieli kontynuować koalicję z Lepperem). W 2018 odmówili PiS koalicji w sejmikach (a razem mieliby 15 z 16), w 2023 PiS nawet dawał Kosiniakowi premiera, ale też odmówili. W sejmiku dolnośląskim teraz za to koncertowo ograli Jarosa z PO i sami wzięli marszałka województwa dla siebie.
  • Odpowiedz