Wpis z mikrobloga

Słucham sobie Andrzeja Stankiewicza i wyłania się z tego co mówi ponury obraz:

- Bodnar kontroluje 1/3 prokuratorów, cała reszta jest z PiS
- Pisowcy wiedzieli o śmierci żołnierza wcześniej niż Kosiniak-Kamysz
- Kierwiński odszedł dlatego, że nie dawał sobie rady z czyszczeniem pisowców w strukturach siłowych

Tyle szczęścia, że udało się uniknąć 3 kadencji, bo byłyby drugie Węgry na 100%

#polityka #4konserwy #neuropa #sejm #bekazpisu
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pisowcy wiedzieli o śmierci żołnierza wcześniej niż Kosiniak-Kamysz


@Gours: Ale dowód. Przecież my wszyscy tutaj wiedzielśmy wcześniej o śmierci żołnierza już wczoraj rano (6 czerwca), jak ten screen zaczął tutaj latać. A na twitterze pojawił się on jeszcze wcześniej bo w nocy z 5 na 6 czerwca.
Thorkill - >Pisowcy wiedzieli o śmierci żołnierza wcześniej niż Kosiniak-Kamysz

@Gou...

źródło: 777676

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 50
@Ravau23: taki, że mają lepsze wtyki. Nie wspominałem o armii, ale tam też rządzi PiS. Stankiewicz mówił, że Bejda, gość z PSL, próbuje się dogadać z pisowcami w armii, ale to się oczywiście nie uda
  • Odpowiedz
wcale nie da się spreparować takiego fejka, wcale


@mirek_januszy: Powiem ci ze ja w tego screeena też nie wierzyłem. Zapulsowałem jak ktoś to wczoraj rano tutaj wrzucił ale się nie udzielałem i nie ciągnąłem tej sprawy.
No ale potem (raptem kilka godzin po tym jak ten screen zaczął masowo latać po internecie) idzie komunikat stan stabilny ---> śmierć kliniczna. Potem raptem trzy godziny później ogłaszają śmierć.
Więc de facto info
  • Odpowiedz
  • 2
@Gours zgadzam się, źle to wygląda.

W ogóle przydałby się jakiś tag do normalnej rozmowy o polityce, na jakimś poziomie, gdzie tacy odklejency jak @Thorkill od razu by lecieli na czarną. Bo czegoś takiego nie ma na wykopie xD
  • Odpowiedz
Powiem ci ze ja w tego screeena też nie wierzyłem. Zapulsowałem jak ktoś to wczoraj rano tutaj wrzucił ale się nie udzielałem i nie ciągnąłem tej sprawy.

No ale potem (raptem kilka godzin po tym jak ten screen zaczął masowo latać po internecie) idzie komunikat stan stabilny ---> śmierć kliniczna. Potem raptem trzy godziny później ogłaszają śmierć.

Więc de facto info z tego screena częściowo się potwierdziło. Przypominam ze screena wynika że powstał on o godz 22:10, 5 czerwca.


@Thorkill: Jak coś jest często powtarzane to już nie jest fejkiem ( ͡°
  • Odpowiedz
@Thorkill Przede wszystkim ten spin jest debilny bo w ciszy wyborczej można publikowanych informacje o śmierci żołnierza gdy jednocześnie rząd ma ograniczone możliwości komunikacji przez ciszę. Dla rządu publikacją w ciszy jest znacznie gorszą opcją.
  • Odpowiedz
@Thorkill: Tak jak mówił Stankiewicz - pisowcy o śmierci żołnierza wiedzieli wcześniej i zrobili to co umieją najlepiej, czyli taniec na grobach. Przygotowali cały spin, który sączyli wcześniej, a potem czekali na odpowiedni moment i puścili lejce, podbili farmami trolli i tyle. Tu była przygotowana już cała narracja, obrazki, teksty, wszyscy politycy pisu gadali to samo.

A żołnierz dostał nożem przez #!$%@? zrobiony mur na granicy, który jest po prostu
  • Odpowiedz