Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z oferty netbox od play? Przeprowadziłem się za miasto i szukam w miarę dobrego internetu bez kabla, nielimitowanego. Kiedyś miałem t-mobile i był makabryczny, ale tu oferta z anteną to może bedzię git. W dodatku można wziąć odrazu z telewizją, a nigdzie indziej w pakiecie mobilnego internetu z tv nie ma. Widziałem też sprzeczne opinie odnośnie tego, czy napewno to jest internet nielimitowany..

#play #internetmobilny #internet
  • 5
  • Odpowiedz
@Roberto171: jeśli Play u ciebie działa git to będziesz zadowolony. Zwykle wysrywy o limitowanej nielimitowanej prędkości wynikają z tego, że ludzie nie czytają warunków. Są pakiety tańsze, gdzie masz np. 300 GB bez limitu prędkości i są droższe, gdzie nie masz żadnego limitu. Każdą ofertę netbox możesz testować przez chyba 3 tygodnie, więc zawsze to jakaś opcja
  • Odpowiedz
@Roberto171: Nie ma czegos takiego jak nielimitowany internet bez kabla o dobrej jakosci, antena czy routerem na zewnatrz mozesz poprawic parametry ale nigdy nie bedziesz mial wplywu na to czy sasiedzi lub jacys ludzie w okolicy korzystaja chyba, ze bedziesz sprawdzac od kogo maja karty sim i im je zabierac albo wylaczac telefony, routery.
  • Odpowiedz
  • 0
@Roberto171, jeśli poszukujesz oferty do domu, która spełni Twoje oczekiwania, to jak najbardziej zachęcamy do przetestowania naszej usługi Internetu NET BOX. NET BOX doskonale sprawdza się
na terenach podmiejskich i wiejskich. Zapewnia dostęp do internetu w miejscach, gdzie nie działają standardowe routery. to, czy będziesz miał limit, zależne jest od tego, którą dokładnie ofertę wybierzesz. Szczegóły poszczególnych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej.
  • Odpowiedz