Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg tez sie zastanawiam, gdyby ten typ zainwestowal ten czas gdzie pisze te zarzutki na tej grupie na fejsie albo na wykopie, to by sie nauczyl czegos totalnie nowego w IT i by mial lepszy skill i kase
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: też o tym myślałem, że ten Dawid Anonimowski to nad_człowiek, ale chyba nie. Ostatecznie trochę inne treści wrzucają, a styl wypowiedzi może być podobny, bo obydwaj generują wpisy przez Chat GPT.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: a i jeszcze, ostatecznie to też mnie ten typ wkurzał mocno, ale sobie uświadomiłem jaki jest jego cel - odwieść rzesze osób bez doświadczenia od wchodzenia w IT. Mniej programistów - większe stawki. @nad_czlowiek dzięki, robisz dobrą robotę, taką o którą nic nie robiłem,
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: spośród tych kilkudziesięciu seniorów, których rekrutowałem, chyba nie widziałem ani jednego ze swoim repo w githubie. Pojedyncze przypadki na poziom regular, ale zwykle jak się tam wchodziło to, żeby się pośmiać, bo tam nic wartościowego nie było.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: zaglądałem tylko na początku. Potem sobie dla beki przeklejaliśmy co ciekawsze fragmenty, ale ostatecznie przestałem w ogóle zaglądać. Już pomijam, że tam jest gówno. Przede wszystkim w dużej firmie zawsze jest jakiś proces, który sobie ustaliliśmy z innymi co chcielibyśmy przejść po kolei, żeby móc sobie kandydatów ewentualnie porównywać i mieć jakiś punkt odniesienia. Co mi jakimś pięknym repo, które nawet nie wiem kto pisał jak typ nie potrafi
  • Odpowiedz