Wpis z mikrobloga

#przegryw miej wśród znajomych 4 fajne laski, z czego:
- jedna jest jednocześnie Twoją eks i prawdopodobnie przyszłą, bo zrywacie i wracacie do siebie przynajmniej raz na 6 msc. z powodu mieszkania od siebie jakieś 60km
- druga jest #malolata i się trochę boisz zarywać do laski poniżej 18
- kolejna, chyba najpłodniejsza z nich, kręci z prawdopodobnie o +-10 lat od niej starszym, chyba na tą chwilę bezrobotnym #ukrainiec, którego utrzymuje matka i z którym dzielisz mieszkanie
- ostatnią poznałeś na skłocie podczas naprawy roweru i mimo, że najlepiej Ci się gada z nich wszystkich poza eks to nie pamiętasz jej imienia a o #facebook bałeś się zapytać, gdyż dla Ciebie popsuło by to dynamikę rozmowy
I nie miej nawet odwagi się odezwać więcej niż "hej", "cześć" jeśli to one nie zrobią pierwszego kroku

##!$%@? #depresja
  • 5
  • Odpowiedz
@Mirkwood:

oski

XDDDDDDDDDDD
Ja i Oski to jak maluch i mercedes.
Poza eks i tą ostatnią, z którą gadałem z 15 minut podczas naprawy roweru, bo dała kokosanki, laski znam tylko z tego, że młoda mi wypisuje, bym otworzył drzwi, bo jej kumpel śpi a #plodnajulka od Ukra ma ze mną jakieś dziwne zbiegi okoliczności, że wychodzimy w tym samym momencie, ja z piwnicy ona z bolcowanka i
  • Odpowiedz
@dzikop: mów co chcesz, ale jesteśmy tak realnie razem 2 lata, z czego związkiem możemy oficjalnie nazwać połowę tego okresu, a przy okazji mamy kontakt wręcz 24/7, z czego duża część to telefoniczny i wiem, że przez ten czas to albo była ze mną, albo wolna
  • Odpowiedz