Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tumurochir jak sztucznie? To już nie należy walczyć o każde życie? A o śmierci decyduje bóg a nie lekarze, którzy guzik się znają i nie mają prawa decydować czy ktoś ma żyć czy nie? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Trzymajcie mnie w pięciu xdddddd


Nie no, przecież o tym nie dobra mówić. Nie dobra mówić, że przez miesiące/lata pluliście na tych chłopaków, na ich służbę, zarzucając im zbrodnie, powtarzając brednie w PE, robiąc z nich morderców i degeneratów. No, ale jak się stała tragedia, bo w imię bezpieczeństwa Polski robiliście sobie politykę na zasadzie "a chrzanić ten kraj - ważne żeby pis oberwał rykoszetem", to teraz cichutko bo się jeszcze ludzie
eduardo-garcia - >Trzymajcie mnie w pięciu xdddddd

Nie no, przecież o tym nie dobra ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@aarahon

nikt nie tańczył


Nikt. Jak ten syn posłanki PO walnął samobója, to też nikt. Podobnie nikt, powtarzam nikt, jak zmarła ta pani, której nie usunęli martwego płodu. Wymieniać dalej? Nie jest ci tak po ludzku wstyd?
  • Odpowiedz
a to PO zbudowało umowy mur, który można łatwo sforsować?


Ten mur powstał mimo waszego "olaboga, naziści, wpuścić wszystkich, potem się ustali kim są", "olaboga, żubry nie będą miały jak przechodzić". Wszyscy posłowie PO głosowali PRZECIW jego powstaniu. Piękny fikołek, ale upadłeś prosto na kark.

@pikus88:
eduardo-garcia - >a to PO zbudowało umowy mur, który można łatwo sforsować?

Ten mur ...

źródło: tusk-mur

Pobierz
  • Odpowiedz
Wymieniać dalej? Nie jest ci tak po ludzku wstyd?


@eduardo-garcia: tak wymieniaj dalej aż w końcu wymienisz przykład gdzie faktycznie coś takiego miało miejsce i nie jest mi wstyd że wymagam udowodnienia oczywistych kłamstw.
  • Odpowiedz
taniec na trumnie polskiego żołnierza robią PiS i Konfa


@Tumurochir: dokładnie, konfa miała 8 lat żeby to zmienić. I aż 11 posłów. To wszystko ich wina.
  • Odpowiedz
tak wymieniaj dalej aż w końcu wymienisz przykład gdzie faktycznie coś takiego miało miejsce i nie jest mi wstyd że wymagam udowodnienia oczywistych kłamstw.


Oczywiste kłamstwa:
https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/polityka/Smierc-ciezarnej-Izabeli-w-szpitalu-w-Pszczynie.-PO-przypomina-slowa-Kaczynskiego
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-11-22/krzyki-z-mownicy-sejmowej-jachira-ma-pan-na-sumieniu-smierc-dziecka/

Wiem,
  • Odpowiedz