Wpis z mikrobloga

#geje #homoseksualizm #lbgt #nauka #medycyna
Tak mnie naszlo, gejowie jakich znam maja jednego rodzica "arytyste" (malarz, muzyk, filmowiec). Czy tez znacie takie przypadki? Ciekawi mnie czy nie ma czegos wspolnego, potezna proba statystyczna 3-4 przypadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To sa geny, czy ktos urodzi sie artysta, czy ktos gejem. Moze jest jakies powiazanie?
Jeszcze bardzo mnie ciekawi dlaczego czesc homo tak dziwnie "spiewajaco", "piszczaco" mowi? Od razu slysze geja. Skad sie to bierze? Ubieraja jakas "gąbę" i są przez to łatwo rozpoznawalni. Ale bardziej naukowo mnie to fascynuje. Czy ktos odwazyl sie robic takie badania?
U znajomej tez "artystki" widze corke, figury zero, krotko scieta, jakies farbowane wlosy, niechlujny ubior, wyglada na lezbe...to bylby 5 przypadek.
  • 10
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: nie wiem czy duzo, no ale to jest ten girly vibe ze tak pozwole sobie to okleslić i raczej niewielka częśc robi to ze złych pobudek to takie wygłupy a że #!$%@?ące to łatwo ściągnąc uwage tez na siebie. bo wiesz co człowiek to inna historia wiec tu tez jest roznie no ale głownie to tak jak juz napisałem wkuriwjące wygłupy bardziej z pozytywnej stopy niz negatywnej by zaznac troche
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: śpiewajacy głos to nie geje. To grupa zwana ciotami, nawet geje ich nie poważają.
A co do artystyczności. Może w grę wchodzić jakaś wrażliwość. Bardzo dużo gejów było np wśród tancerzy. Wśrod muzyków to też częściej niż w reszcie populacji.
  • Odpowiedz
@Rasteris: chodzi o rodzine w ktorej sie urodzi, rodzice artysci (jeden, nie znam przypadku gdy oboje), taka ciota na sile uczy sie tego durnego stylu wypowiadania sie? W szkole tego nie ucza to skad kazdy tak samo spiewa (z tych spiewajacych)? Ksiazki jakies sa na ten temat? Nie pytam zlosliwie ale raczej z ciekawosci.
  • Odpowiedz
Jeszcze bardzo mnie ciekawi dlaczego czesc homo tak dziwnie "spiewajaco", "piszczaco" mowi?


@marsjanin2012: to są tylko ci geje których słyszysz, zapewniam cię że jest druga taka połowa której nie słyszysz i po prostu nie wiesz nawet że to geje ;) więc to tylko stereotyp.
  • Odpowiedz
@fizzly: ale ja pytam o "ta czesc" piszczacych. Tez znam jednego normalnego. Pytam dlaczego ta grupa ciot tak sie zachowuje i gdzie sie uczy tego kunsztu? W szkole ani w domu nikt tak ich nie uczyl.
  • Odpowiedz