Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Czytałem dzisiaj tag odnośnie najmłodszego z rodu von Muminuff. Szczerze mówiąc nie chce mi się jakoś specjalnie wierzyć w przemianę/katharsis Felipe vel Lil'Mumin aka córkosyna . Oni nałogowo kłamią i ich wypierdek nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Bilety do UK, Polski, Japoni, na dentystę, to wszystko taktyczne zagrywka pod gawiedź, żeby zgarnąć donaty. Jestem qźwa (ulubione słowo Muminowej) przekonany ze Filip nie chce siedzieć w jakiejś chu_owej robocie po 8-10 godzin ani w UK ani nigdzie inidziej. On chce sobie pshnie jeść zupki, pić soczki, gadać bzdury na yuptubie tylko, że wyświetlenia nie nie zgadzają. Chce żyć jak knur ale brakuje mu do tego skila...
B1ES - #raportzpanstwasrodka Czytałem dzisiaj tag odnośnie najmłodszego z rodu von Mu...

źródło: 9388409384093809843

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 1
A filipek to krętacz, po tym jak łysy wieprz mu chciał kupić bilet a ten powiedział że on chce hajs bo łysemu nie ufa.


@octopussy8: To był niepodważalny dowód na to, że to oszustwo. Bilet był tylko przykrywką dla żebrania, dobrym powodem. Pokazał że nie jest to jego realny cel, bo chodzi tylko o pieniądze.

Tajemnica tej odklejonej rodziny chyba nigdy nie zostanie rozwikłana. Tajemnicą jest, dlaczego oni tam pojechali. Dla
  • Odpowiedz
Tajemnica tej odklejonej rodziny chyba nigdy nie zostanie rozwikłana. Tajemnicą jest, dlaczego oni tam pojechali. Dla tak nieporadnych, głupich a przy tym roszczeniowych ludzi, jedyną szansą na spokojne życie jest bogaty kraj np. dowolny w Europie. W wielu krajach europy potrzeba ludzi do pracy od zaraz na przysłowiową taśmę (co się może w jakiś momencie skończyć) i sam wiem, jak trudno teraz znaleźć teraz ludzi.


@adik75: mieszkam w rzeszy, pracuje na
  • Odpowiedz
  • 1
współczuje zycia w tym komunistycznym skandynawskim kołchozie. :( Nawet macie problem z kupieniem wina do kolacji w zwykłym spożywczaku :(


@zbyszek-krol: Też współczuję. Lepiej żyć w kraju wolności, w którym insuliny nie można kupić i jak ktoś przypadkiem zachoruje na tak egzotyczną chorobę jak cukrzyca to umiera. Wolność do umierania z powodu braku lekarstw, leczenia ale wino jest 24h. Poważniejszych chorób lepiej nie wymieniać, bo rodząc się w takim kraju jak
  • Odpowiedz
@adik75:

ale wino jest 24h.


ale poleciales :) wino jest w 5 minut, zalezy czy chce Ci sie doturlac do najblizszej budy czy ma Ci przywiezc tuktuk to wtedy 30 minut :) Ale z tym tuk tukiem to jesli znajdzie adres :) bo jesli nie to fakt - 24 godziny:)
  • Odpowiedz