Wpis z mikrobloga

Dobra mirki usiądźcie bo was z butów #!$%@?. Mieszkam na stałe i pracuje w Niemczech. Jeżdże na busie po całym kraju z różnymi przesyłkami. Przeważnie są to akcesoria reklamowe z firmy Loreal do aptek i jakieś gadżety od firm tytoniowych do delikatesów typu Rewe lub Edeka. Robota prosta fajna i przyjemna, aż do wczoraj. Dostałem od szefa "zadanie specjalne" a mianowicie miałem pojechać prawie 500 km do szpitala w Augsburgu i tam na oddziale patologii odebrać 24 amputowanych ludzkich stóp zawinąć sie do hotelu na nocke i na nastepny dzień zawieźć te obcięte kulasy do szpitala akademickiego pod Berlinem dla studenciaków. Moje wyobrażenie o transporcie odciętych kończyn czy jakimkolwiek transporcie medycznym był troche inny niż to co zobaczyłem przy odbieraniu "stópek". Podjechałem pod oddział patologii zameldowałem się do pani doktor z którą byłem ustawiony wcześniej i jakie było moje zdziwienie gdy ów pani doktor wyjechała z wózkiem na którym stały trzy kubły na śmieci wypełnione odciętymi stopami zapakowanymi w worki. Bez zabezpieczenia od góry bez żadnego lodu, #!$%@? bez niczego ! Wiec postawiłem te kubły na pace, spiąłem pasem transportowym i elo, parostatkiem w piękny rejs. Modliłem sie tylko żeby na zakręcie się to nie #!$%@?ło wszystko i że nie będe musiał zbierać stóp po całej pace. Po dojechaniu na miejsce i zdaniu towaru zapytałem lekarza który to odemnie odbierał czy to jest normalne tak przewozić "części ciała", odparł że tak sie to robi i nara.
Ta robota nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
W pierwszym komentarzu foto jednego kubła ze "stópkami"
#transport #kurier #praca #niemcy
  • 33
  • Odpowiedz
  • 2
@NowyStaryMirek pewnie tak. Stopy były owinięte tą niebieską pianką i zapakowane w folie. Mózg mi #!$%@?ło to wiaderko bez lodu / suchego lodu i przede wszystkim bez żadnego przykrycia. Dodam tylko że transport tego bałaganu trwał z noclegiem ponad 20 godzin. Paka bez klimatyzacji
  • Odpowiedz
@Franek89: No i co w tym dziwnego? Na czym polega problem? Jak znajdą cię martwego po trzech dniach albo tygodniach to też jedziesz na oddział patologii i oglądają cię studenciaki. Etapy rozkładu to też element nauki, a tutaj pewnie i tak głównie chodzi o analizę zmiażdżonych albo stóp cukrzycowych które już za życia zdążyły zgnić, dodatkowe 24h wiele nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeżywasz szok
  • Odpowiedz