Wpis z mikrobloga

Obajtek „przegrywa” z Onetem w trybie wyborczym? Sąd w Lublinie oddała pozew b. szefa Orlenu, bo dziennikarze RASP żalą się, że do Lublina mają za daleko, a szybki tryb w wyborczy uniemożliwia im należyte przygotowanie się. Jaja. To są kpiny z praworządności. Nie było czasu na przygotowanie dowodów? To na jakiej podstawie powstał tekst? Czy dłuższy proces pozwoli na ich fabrykację, a może.gra na czas służy zniechęceniu oczernionego powoda? Jak to jest? Tekst dotyczy stricte najbliższych wyborów (jakoby Obajtek omijał ustawę, drukując masę banerów w jakiejś cichej kanciapie), i jeśli tryb.wyborczy nie jest od takich spraw, to od jakich jest. Sąd to naprawdę postkomunistyczny chlew.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/daniel-obajtek-przegral-proces-w-trybie-wyborczym-onet-nie-musi-przepraszac-za-artykul

#wybory #polska #polityka #onet #orlen
  • 1
  • Odpowiedz
  • 0
Pozwany: za daleko mam na rozprawę. Poza tym w ten piątek nie mogę bo mam już dentystę na 13.

Sąd RP: aha, to uniewinniony*. Nie będziemy przekładać i zamulać, jeśli temu pomówionemu zależy, to.zaskarży.

* Oczywiście dotyczy jedynie środowisk kadzących kaście, rodzinom postkomunistyczny.
Szaraki skazywani z automatu.
  • Odpowiedz