Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #polityka #konfederacja @Charleswhite

a zakaz samochodów spalinowych to tak jakby zakazać jakiś czas temu silników parowych, po prostu naturalny rozwój technologii

Tak tak, wycofanie gotówki, to też będzie rozwój technologii, chcę kiedyś zobaczyć minę takich ludzi jak się kiedyś obudzą w dupie, bo nie będą mogli nawet zjeść bez zgody rządu, bo będzie taka kontrola obywatela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
Tak tak, wycofanie gotówki, to też będzie rozwój technologii, chcę kiedyś zobaczyć minę takich ludzi jak się kiedyś obudzą w dupie, bo nie będą mogli nawet zjeść bez zgody rządu, bo będzie taka kontrola obywatela ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wielkifanrapu: to cecha rządów autorytarnych jak rosja a nie demokratycznych. Przestańcie w końcu te debilizmy wypisywać, Dosłobwnie odkąd pamiętam to eu kichnie i polkia szuro-prawica musi się
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ale to jest mentalność P0laczka, który pograł w kilka gier komputerowych i myśli, że jest ekspertem w każdej dziedzinie. Cokolwiek zrobi Unia to jest krzyk, bo hurr durr zła Unia chce mi zakazać truć innych ludzi. Nie no skandal.
  • Odpowiedz