Wpis z mikrobloga

@Ravau23:

Proste ;)

Zobacz jak pięknie rozegrał lewicę. Przejął ich hasła o aborcji, o związkach partnerskich... no tutaj poniósł lekką porażkę, bo psim swędem weszli do tego sejmu
  • Odpowiedz
Takie coś nas teraz czeka przed każdymi wyborami?


@mlodygustaw: Na szczęście nie. Za niedługo wierchuszka pójdzie siedzieć, a i skończy się kasa, którą kradli zewsząd.
  • Odpowiedz
@Thorrand

@mlodygustaw:


Wiadomo, że każdy kto krytykuje obecny rząd (zamiast PiSu) za sprawy na granicy to PiSowcy. W ogóle ja bym zrobił ustawę, albo uchwałę, która zakazuje krytyki rządu (jeśli
  • Odpowiedz
@xqwzyts:

Well...

Widzę ten spam, ale widzę spam od 6 miesięcy od PISOWIEC odmieniane przez wszystkie przypadki ;) I jest to o RZĘDY wielkości większy spam niż ten Twój o uśmiechniętych ;))

Nie wiem czy na TVPiS przez 8 lat tak smrodzili o Tuski jak teraz tumany (do których się niewątpliwie zaliczasz) o Kaczorze ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@mlodygustaw zadaj pytanie czego nie zrobił bo od grudnia minęło 6mc a tu nadal tłumaczenia ze my za krótko rządzimy. Sorry ale ja nie kupuje wymówek tego typu. Pomine juz to że byli wielkimi przeciwnikami ochrony granicy. Jak tak krytykowali nieudaczników z pis to bylo łatwo rządzić jest trudniej
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: Wymienili kadry w wojsku, na swoich ludzi. W prawie może nic się nie zmieniło, ale rozkazy od przełożonych na pewno.
Przez 3 lata był atak na granicę, jednak przez 3 lata, ani razu żaden żołnierz nie miał postawionych zarzutów, żaden nie został zabity, kilka miesięcy Tuska i już kilka zarzutów dla żołnierzy, 1 zabity i wielu rannych. Totalny przypadek.
  • Odpowiedz
@mlodygustaw niesamowity troll jesteś. Mirko zasrane podobnymi wysrywami. Grubo tam brejza wam smaruje. Rząd się skompromitował dokumentnie a tu się oddupcają takie fikoły, że salto mortale to pierdnięcie
  • Odpowiedz