Wpis z mikrobloga

@zajelisciewszystkieloginy: no są pewne ogólne standardy by nie wyjść na wieśniaka,
jak np masz styl ubrania business casual to tez masz pewne normy, a jako facet nie nosisz szpilek?

białe buty to tak jakbyś szpilki założył jako facet

weź sobie pooglądaj kogoś kto sie zna, kobiety w komentarzach
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek ale chyba mu chodzi właśnie o to podejście ‘pooglądaj sobie kogoś kto się zna’
Ja np w trendy mam totalnie wywalone ale jak widzę T-shirt na wesele to wiem że tak to się nie robi
Z drugiej strony nie rozumiem co złego jest w białych butach u faceta

Jako że nie jestem ignorantem to zagoglowalem, i wychodzi na to że ‘świetnie przełamują stylowki’ cokolwiek to znaczy
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz No na wesele tylko w garniaku, do kościoła też i na kolację też bo co ludzie powiedzoooooooooo. Straszne, jakiś gość złamał OFICJALNY światowy kodeks przychodzenia na wesela, gdzie jest wyraźnie napisane "tylko i wyłącznie w garniturze" bo inaczej spotkają takiego osobnika przykre konsekwencje - komentarze obcych ludzi pt. "jak można przyjść na wesele nie w garniturze".
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek Zawsze mnie to #!$%@?. Ludzie robią co mogą żeby wyglądać coraz gorzej (tatuaże, piercing..), ubierają się jak wory (moda młodych dziewczyn obecnie) malują włosy na obrzydliwy kolor i wmawiają wszystkim "że to jest TYLKO i WYŁĄCZNIE ich sprawa jak wyglądają, im się podoba więc reszta się może gonić, nie muszą patrzeć jak są zacofani myślowo". Ale te same osoby będą wytykać palcami jak się ktoś "nieodpowiednio" ubierze np na ślub,
  • Odpowiedz