Wpis z mikrobloga

#przegryw wysiedzialem prawie okragla godzine w biblio przy biologii villego... juz czuje te 86% z maturki ... to wszystko kwestia wyrobienia nawyku i tyle , trening czyni mistrza ... jutro posiedze pelna godzina a po jutrze nieco ponad az dojde do wprawy ze bede mogl sie dlugo skupic i duzo zapamietac... mowie wam jeszcze wyjde z przegrywu

w sumie to nic nie pamietam z tego co czytalem... indukcja, dedukcja, redukcjonizm eeee ze szympansy sie uczą od siebie nawazajem i chyba tyle xd
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonZarobas: ja sie obawiam ze mam CHaDa i teraz mam podwyzszony nastroj ze takie smiale plany snuje, a czesto mam tak ze to mi sie wydaje nierealne i odpuszczam... moge tlyko liczyc ze to jest moj wyregulowany nastroj a nie górka
  • Odpowiedz
  • 1
@WirtuozPrzegrywu:
Powiem Ci, że fajna opcja te zawody medyczne, sam żałuję, że mi się kiedyś nie chciało.
Spoko można się ustawić, że robisz nie dużo, a zawsze zarabiasz. No o na studiach same łaski, nie to co inż.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonZarobas: ja mam tyle dobrze ze rente mi dali i rodzicow mam wspierajacych ktorym nie przeszkadza wcale ze nie pracuje , wiec mam czas , a do tego mam chęci , wiec sky is the limit , mysle ze to wykonalne
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonZarobas: no jeszcze moze na uczelni beda chetne panny jakbym mial byc lekarzem, znaczy na pewno będą :> no ale to daleka droga, chocaiz w przyszlym roku jakbym systematyczy byl od teraz moglbym sprobowac pisac mature
  • Odpowiedz