Wpis z mikrobloga

@kuromin-go: I dlatego o jego śmierci dowiedzieliśmy się kilkadziesiąt minut temu? Sory, ale wiadomość na Messengerze od jakiegoś randoma to nie jest wiarygodne info.
  • Odpowiedz
@kuromin-go: screen a messengera, full legit info XD mieli go utrzymywać do piątku (a czemu nie do poniedziałku? przecież by to było już po wyborach), więc umarł w czwartek
  • Odpowiedz
  • 0
@danzakuduro123: Ty przeczytałeś treść tych wiadomości czy jak zwykle od razu człowieka #!$%@? jak psa bo nie zgadza się z tym co dzieje się w kraju? Mam w dupie czy rządzi PO, PiS, Konfa czy ktokolwiek inny. Każdy rząd, który jest odpowiedzialny za taką tragedię należy wynieść na taczkach. Pisałabym to samo gdyby rządził ktoś inny, ale niestety tak się składa, że rządzi PO. A jak nie wierzysz w autentyczność
  • Odpowiedz
jak nie wierzysz w autentyczność tego screena to idź i zweryfikuj sobie sam


@kuromin-go: no życie zweryfikowało tego screena, bo żołnierz dziś umarł
  • Odpowiedz
  • 0
@Bujak: Wy naprawdę nie potraficie czytać ze zrozumieniem? To jest naprawdę takie trudne? Ciężko pojąć, że ten żołnierz najprawdopodobniej miał śmierć mózgu na początku tego tygodnia, były naciski żeby to ukryć najdłużej jak się da, ale się nie udało bo na przykład lekarze się nie zgodzili albo rodzina? Czy wam naprawdę wszystko trzeba tłumaczyć jak małym dzieciom? Ja naprawdę nie chcę się kłócić. Wstawiłam screen - to od ciebie zależy
  • Odpowiedz
  • 0
@Bujak: Widzisz różnicę między śmiercią mózgu, a oficjalnym stwierdzeniem zgonu? Mózg tego chłopaka przestał funkcjonować już wcześniej, ale próbowano sztucznie trzymać go przy życiu aby przed wyborami nie było skandalu. Naprawdę człowieku, czytaj ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@kuromin-go: wstawiasz po prostu plotki i wymysły jakichś ludzi, które właśnie zostały zweryfikowane przez życie. wstyd by mi było wrzucać takie screeny, po oficjalnej informacji że gość umarł
  • Odpowiedz
  • 0
@Bujak: Wiesz, czasami ci zazdroszczę. Ładnie wierzycie we wszystko co przekażą media, niczego nie kwestionujecie, nie próbujecie weryfikować samodzielnie informacji. Taki posłuszny idiota.

Wstyd rzucać znalezione informacje na tak śmieciowej stronie jak wykop? Nie chcesz to w to nie wierz. Kto ci każe? Prawda jest taka, że młody chłopak nie żyje. A można było tego uniknąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bujak: W ogóle ty masz jakąś obsesję na moim punkcie czy o co chodzi? Jestem na tej stronie od trochę ponad tygodnia i za każdym razem gdy coś napiszę pojawiasz się ty. Znajdź sobie inną koleżankę, ja nie jestem zainteresowana.
  • Odpowiedz
@kuromin-go: wrzucasz plotki które się nie trzymają kupy - dlaczego mieliby trzymać go przy życiu tylko do piątku, zamiast do poniedziałku kiedy by już było po wyborach i informacja o śmierci nie mogłaby wpłynąć już na wynik? I wrzucasz to w momencie jak od paru godzin jest informacja o śmieci. Służby wystraszyły się screena z messengera?

Pominę już to że w innym wpisie piszesz o tym że żołnierze USA w
  • Odpowiedz
  • 0
@danzakuduro123: Jak na kogoś kto ma jedną z flag lgbt w profilowym masz wyjątkowo konserwatywne poglądy. No bo jak śmiesz kwestionować moją płeć? Według waszego rozumowania mogłabym być nawet koniem a tobie nic do tego.

Jestem dziewczyną. Ale rozumiem, że możesz tego nie wiedzieć skoro na co dzień kobiety omijają cię szerokim łukiem i raczej z nimi nie rozmawiasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bujak: Bo w sobotę jest cisza wyborcza i z racji, że śmierć tego żołnierza jest niestety bardzo polityczna nie mogliby podać jej do informacji publicznej. Stwierdziliby zgon w sobotę a do opinii publicznej informację podali w poniedziałek. Ma to sens tylko znowu, trzeba potrafić myśleć. Od ciebie tego nie oczekuję. Już udowodniłeś, że myślenie nie jest twoją mocną stroną.

Na tym skończę bo pisanie z tobą jest po prostu żmudne.
  • Odpowiedz