Wpis z mikrobloga

#tenis jak macie zły dzień to pomyślcie sobie o Coco Gauff, kreowana na nową Serenę, pewnie 10tki godzin analiz jak ograc Świątek, układany gameplan przez trenerów, taktyka - wszystko po to by znowu wyjść i dostać 11 raz w łeb w 2 setach urywajac kilka gemów xd
  • 10
  • Odpowiedz
@Bielawski nie był bym taki pewnien wygranej Igi dziś. Ona musi być coraz bardziej zmęczona. Wielokrotnie bywało tak w przeszłości, że po serii świętych występów przychodził bardzo słaby mecz.
  • Odpowiedz
  • 0
@skydancer no i co że gra trzeci turniej z rzędu xd jak wielu tenisistów i tenisistek, Gauff też grała w tych wszystkich turniejech i tez tam grała jeszcze w deblach...I w sumie jaki to argument, że po serii świetnych występów przychodził bardzo słaby mecz, to przecież to o każdym można napisać o Novaku, Federerze, Nadalu - nikt z nich nie wygrywał cały czas, tylko po największych seriach zwyciestw gdzieś potem przegrywali
  • Odpowiedz
nie był bym taki pewnien wygranej Igi dziś. Ona musi być coraz bardziej zmęczona.


@skydancer: przecież ona od meczu z Osaką to praktycznie cały czas odpoczywa, bo przecież na ostatnich dwóch meczach to się zmęczyła mniej niż na treningu xD
  • Odpowiedz
@Bielawski: Andrejewa wczoraj pytana o taktykę: no trenerka coś mi mówiła przed meczem ale nie pamiętałam co, tak że grałam po prostu na wyczucie tam gdzie był wolny kort ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tyle jeśli chodzi o gameplan w WTA

Jestem ciekaw co Gilbert przekazał Coco po meczu Igi z Marketą bo został na trybunach oglądać, a po takim meczu chyba nic innego niż "mamy
  • Odpowiedz
  • 0
@iuhiueh właśnie oglądam studio przed meczem i Mouratoglu wjeżdża cały na biało z tekstem, że rok temu Gauff mogłaby wygrać z Igą bo jego taktyka była dobra, ale przestała wierzyć w zwycięstwo i przez to przegrała ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz