Wpis z mikrobloga

@deziom: Ja wiem, że powszechnie jest przyjęte, że jak ktoś coś napisał na twitterze to musi być prawda, ale ja bym jeszcze poczekał, żeby zweryfikować czy Romek nie konfabuluje. Wybory u progu a im właśnie odbezpieczony granat upadł pod nogi, więc możemy spodziewać się spektakularnych fikołków z obu stron barykady jak będą go sobie w tę i z powrotem odrzucać.
  • Odpowiedz
@kinasato: Wystarczy w Google wpisać Tomasz Janeczek Ziobro Duda.

Tomasz Janeczek, zastępca Prokuratora Generalnego, powołany przez Zbigniewa Ziobrę, kazał krakowskim prokuratorom złożyć kasację wyroku, uniewinniającego lekarkę rodziny Ziobrów. Interweniować musiał Prokurator Krajowy Jacek Bilewicz.

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,30792110,zastepca-ziobry-domagal-sie-by-prokuratorzy-dalej-dazyli-do.html

Szef śląskich prokuratorów został w środę zastępcą prokuratora generalnego do spraw wojskowych. - Liczy, że po upadku rządu PiS prezydent Andrzej Duda nie pozwoli na jego odwołanie - twierdzą śledczy.

https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,30433545,tomasz-janeczek-zostal-zastepca-prokuratora-generalnego-liczy.html

Adam Bodnar dostał po Ziobrze
  • Odpowiedz
@deziom to dlaczego nie mówili o tym 2 miesiące temu kiedy sprawa się wydarzyła? Nie wykorzystali politycznego złota jakim jest „Ziobrowski prokurator aresztuje polskich żołnierzy”?

To się nic a nic nie klei.
  • Odpowiedz
@prawiedobrze: Może dlatego, że spraw w tym kraju od zasrania, a to jest zastępca prokuratora. Na ręce to mu może tylko Prokurator Generalny patrzeć, ale nie da rady ich kontrolować non-stop, czy przeglądać każdej jednej sprawy co aparatczyk wywija. Myśmy sami się ledwo o tym dowiedzieli przecież, a w tym kraju już nie raz było że rząd się dowiaduje o czymś od dziennikarzy.
  • Odpowiedz
@deziom zawsze idzie w polityce na szefa. Nikt nie będzie dochodził kto zatrudniał jakiegoś pracownika lata temu, jesteś szefem coś się wywróci to ty powinieneś tak organizować aktualna ekipę żeby się nie wywracało.
W ogóle co to za wymówka że minister od miesiąca nic nie zrobił bo to człowiek poprzedniego ministra?
  • Odpowiedz
@Wynoszony co jak co ale KO medialnie jest upośledzona. Podczas gdy PiS potrafi jakaś #!$%@? przeciwników rozdmuchać i przez miesiąc trąbić wszelkimi dostępnymi drogami i sposobami tak KO mając na tacy olbrzymie i ohydne afery po prostu o nich informuje.
Takie ja mam wrażenie.
Zresztą jak PiS rządził mimo wałów które wychodziły nikt ich się nie czepiał, a teraz dla kontrastu po zmianie władzy PiS tylko czeka na potknięcie a o Tusku
  • Odpowiedz