Wpis z mikrobloga

@Tabasco666: Ja cały czas słysząc głos Karolcia zapominałem, że to syn Barneja. Dzisiaj widząc kształt jego głowy i częściowo twarz pomyślałem sobie - głos kompletnie nie pasuje do twarzy :D
  • Odpowiedz
@Tabasco666: karolcio brzmi na w miare ogarnietego goscia, ale zawsze jak barnej cos grubo farmazoni to karolciu mu przytakuje i zastanawiam sie wtedy czy to z czystej lojalnosci tak gra, czy naprawde w to wierzy, co tam jego tatko bredzi. No i nie wiem w sumie. Tabasco, ty tam jestes specem od rodzin blizynskich, jakie masz zdanie na temat barnejowskiego dziedzica?
  • Odpowiedz
  • 2
@k-pow: Ja powiem tak. Barnej na samym początku też brzmiał na w miarę ogarniętego gościa i dopiero po czasie wyszło, że to mitoman i frustrat. Myślę, że podobnie może być z Karolciem. Na razie pojawia się rzadko, przez co może sprawiać dobre wrażenie, ale jakby zaczął nagrywać 8-godzinne lajty, to byśmy się połapali, że barnejozę ma we krwi.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: wlasnie tez do takiego wniosku doszedlem. Chlopak jest na tyle rzadko ze nie dal sie poznac od zlej strony. Chociaz temperament ma po elunku, bo barnejoz (karolcioz?) nie uswiadczysz ()
  • Odpowiedz
@k-pow jak rok temu jechali pod Warszawę żeby wyjaśnić nastoletniego hejtera z czatu i bronić dobrego imienia Eluńku to było widać że ma dobre zadatki na spontaniczną barneyoze
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Chyba jedyna sytuacja co mu się trochę odkleiło była, jak chciał bić jakiegoś gówniarza na rowerze z Barneyem. Wtedy było widać jego potężną bliżyńską sylwetkę w całej okazałości. I lata temu jak potwierdzał rewelacje na WSW chyba w nocy po piątku 13-tego, z których się później Barney wycofał - ale też nie wiadomo, kto miał tu racje. Poza tym wydawał się raczej sympatyczny i w ogarnięty.
  • Odpowiedz