Wpis z mikrobloga

Jaką bramę garażową możecie polecić tak do 22000 zł? Kolega z Niemiec czegoś szuka, a ja się na tym totalnie nie znam. Jego majstry powiedzieli mu, że albo Horman za 5000 € albo ma sobie wybrać coś sam tańszego jak znajdzie i mu zamontują.

Wymiary 250x505 cm

#bramaautomayczna #budujzwykopem #majsterkowanie #brama #automatykabramowa #garaz
T.....n - Jaką bramę garażową możecie polecić tak do 22000 zł? Kolega z Niemiec czego...

źródło: vt8P4ajueYhMXTcE

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tytanowy_Lucjan: Kupowałem bramę od znajomego siedzącego w temacie i mi powiedział jak to wygląda w rzeczywistości.

Tak naprawdę Wiśniowski i Hormann to aktualnie ta sama półka jeśli chodzi o bramy do domu i najbardziej rozsądny produkt.

Hormann ma lepszy napęd, niby mniej się wygina na słońcu (może przy 5 metrach to będzie zauważalne) ale ma absurdalnie drogie części i akcesoria.
Wiśniowski tańszy ale ichniejszy napęd tragiczny więc trzeba wziąć np Benice
  • Odpowiedz
Tak naprawdę Wiśniowski i Hormann to aktualnie ta sama półka jeśli chodzi o bramy do domu i najbardziej rozsądny produkt.


@ATAT-2: Raczej nie cenowa. Chyba, że na Hormanna nie chcieli rabatu dać w moim przypadku.

bo niby ma być ciepło a łączenia wciąż są nieszczelne bo tam jest tylko
  • Odpowiedz
Raczej nie cenowa. Chyba, że na Hormanna nie chcieli rabatu dać w moim przypadku.


@Zbyszek_Kudriawcew: Obie miałem dostępne po cenie hurtowej, Hormann jest droższy i ma droższe akcesoria ale nie ma to przełożenia na jakość w bramach do domu

No to już montażystów trzeba
  • Odpowiedz