Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze

>uśmiechnięta Polska


@Stalionnn: i juz wiesz ze OP to idiota ¯\(ツ)/¯


Kolego z tym paliwem po 5.2 to było kłamstwo, nie musisz już ich tak bronić, bo i tak nic z tego nie będzie. Daliście się ograć jak dzieci, zagłosowaliście na KO i teraz jest jak jest.
  • Odpowiedz
@Bluszcz102: wybacz, ale nie kradlem z toba dotacji zebys mnie kolega nazywal.

A co do reszty, to w dupie mam podzialy polityczne, ale jesli ktos prowadzi narracje w ktorej slowa usmiechnieta i fajno- oznaczaja cos negatywnego, to niezaleznie od pogladow nazywam rzeczy po imieniu.

Tak tak wiem o kolorach teczy w Polsce, o mesjanizmie, o cierpieniu jako budulcu naszej ojczyzny, o powstaniach, o wojnach, o komunie itd itd. Tyle, ze komuna
  • Odpowiedz
@mentari: Najbardziej śmieszne jest to, "rząd podejrzewa,że za postawieniem zarzutów" Ja tutaj nie o polityce tylko o tym jak można być tak stronniczym, serio, rząd podejrzewa ? Rząd ma podejrzenia, że urzędnicy, prokuratorzy w sterowanym przez niego państwie stoją za oskarżeniami ? To słowo podejrzewa i to jeszcze w ustach Schwertnera to jakaś kpina ? To tak jak bym powiedział, że podejrzewam iż za rozrzucone po moim domu dziecięce zabawki odpowiada
  • Odpowiedz
Co tam wykopki uśmiechnięta Polska broni praw tej hołoty chcącej się dostać nielegalnie do naszego kraju.

Na szczęście za 50 lat będzie tarcza wschód XD

Gdyby nie jakiś dziennikarz to żołnierze poszliby siedzieć za obronę granic


@Stalionnn: I co wycofasz to? Wyszło na jaw, że prokurator smutnej Polski (ziobrysta Tomasz Janeczek) wie oficjalnie o tej sprawie od 29 kwietnia a od 6 maja Janeczek sprawuje nadzór nad nią. Ciekawe czemu nie
  • Odpowiedz