Wpis z mikrobloga

  • 11
@CamusVevo: dlatego zaczynasz od obudowania kolan miesniami ud i lydek, treningami na silowni, to nie tak, ze mozna wyjsc na beton w obuwiu bez amortyzacji i biec przed siebie, wiem co mowie, bylem kiedys taki sam krnomrbny jak ty
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hadolf_Itler: no jezeli zaczynasz i twoje it bandy i kolana nie sa przyzwyczajone to nawierzchnia i buty, jak bardzo audio-voodoo-like to brzmi - ma znaczenie, wiem z autopsji
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CamusVevo: bieganie jest dla wymoczków
Zresztą sam mem jest ewidentnie stworzony przez osobę która nie ma pojęcia o budowaniu sylwetki xd
Zresztą wystarczy popatrzeć na biegaczy jakie oni mają sylwetki, chude szczury
Chyba jedyne kardio które dodatkowo zapewnia jakieś tam „spompowanie” mięśni to pływanie
Dla kogoś kto chce faktycznie wyglądać dobrze a nie tylko być chudym to dużo lepszy rower
  • Odpowiedz
@CamusVevo: właśnie ukazałeś swoj totalny brak wiedzy xD
Co ma do tego bolt ktory nie dość, że obecnie już nie jest czynnym zawodnikiem i pewnie teścia sobie obecnie nie żałuje
Po drugie chłop był sprinterem
Popatrz na sylwetki biegaczy długodystansowych
  • Odpowiedz
@RudyZibi: to ty pokazałeś swój totalny brak wiedzy jeśli chcesz mi mówić że bieganie jest złe opierając się na sylwetkach najlepszych biegaczy długodystansowych świata XDD wiesz że jak biegasz to nie musisz wcale ważyć 50kg?
  • Odpowiedz
bieganie jest bardzo zdrowe gruby


@CamusVevo: Nie jest. Uslyszalem to od ortopedów kilkakrotnie, niestety za późno - jak sobie już zrobiłem w kolanie dziurę. Ruch to zdrowie, nie bieganie na zamęczenie. Każdy sam podejmuje decyzję, ale niech będzie ostrzeżony.
  • Odpowiedz