Wpis z mikrobloga

@grosicky a teraz polecam się cofnąć do października 2022 i poczytać co eksperci wypisywali na tagu. PT 90$, bo to przewartościowany balon z wysokim P/E, elaboraty Pan C, jak to zaraz będzie spuszczane w kiblu i ze shorcik na tego śmiecia to #pewniaczek, a kto wtedy śmiał napisać, ze wchodzi w longi, ten był wyśmiewany i wyzywany
  • Odpowiedz
@grosicky i nie pisze tego, żeby wyśmiać tego czy tamtego wykopka, ze nie trafił z prognoza, tylko dlatego, ze to powinna być świetna lekcja dla wszystkich odnośnie sentymentu rynkowego i tego, w jakich okolicznościach startuje zazwyczaj hossa
  • Odpowiedz
@grosicky: rok temu jak wywaliło NVDA na prawie 400 to stwierdziłem, że to zbyt mocno uciekło i wszedłem w AMD
NVDA urosło do 1200 a AMD uśredniam od 100 :D
  • Odpowiedz
@maniek74: No przecież PT 90$ było osiągnięte, dołek elegancko wyznaczony.
Skończ już panie #!$%@?ć te waście, bo już się tego nie da czytać. Każdy ma prawo do pisania czego chce, nie dziwię się że coraz więcej osób ma Cię na czarno. A na moją czarno to aż się pchasz żeby wrócić.
  • Odpowiedz
@gonzo91 ale czemu znowu kłamiesz? już raz napisałeś coś takiego, i po pierwsze pokazałem ci na wykresie, ze nie było żadnego dołka na 90$, po drugie, ze Cyferka pisał to wszystko już po odbiciu od dna, gdy NVDA była przy 130-150$ i leciała już tylko w górę, a pisał to i robił show z grania shortow na tym stocku przez kilka miesięcy, skapitulował po cichaczu gdzieś przy 500-600$
  • Odpowiedz
@gonzo91 maja mnie na czarno zazwyczaj ci, co tu #!$%@? o shortowaniu dołka bessy, a ja ich wtedy strofowalem, i teraz #!$%@? ich strzela, jak o tym przypominam, reagują tak właśnie jak ty, wiec jak sie kwalifikujesz to zapraszam

btw. całkiem zabawne, jak piszesz, ze każdy może pisać co chce, tyko Maniek nie powinien pisać o tym, jak strofował niedźwiedzi naganiajacych na shorty w dołku bessy, a oni wtedy mieszali go
  • Odpowiedz
@gonzo91 wpisy typu „Mireczki, to jeszcze nie jest dołek, nie wchodźcie w longi, ja wam powiem kiedy będzie dołek” i tagowanie shortow na Big Tech jako #pewniaczki to jest według ciebie wygłaszanie opini o ryneczku? Ochłoń chłopie, przecież masa ludzi się tu pozerowała na shortach przez tego typu „opinie o ryneczku” a jakie konsekwencje miało to, ze często z uporem byłem w opozycji do tego typu „opini o ryneczku”?
  • Odpowiedz
@gonzo91 + przeczytaj jeszcze raz co napisałem wyżej, nie chodzi mi o ataki personalne, na jakiś z niczym nie powiązany anonimowy nick złożony z ciągu cyfr, tylko o to, ze to co działo się na tym tagu w dołku bessy, to powinna być dla wszystkich świetna lekcja odnośnie rynkowego sentymentu, stad czasem do tego wracam w tego typu wpisach, a ty reagujesz, jakby 90% moich komentarzy tutaj, to było czepianie się,
  • Odpowiedz
@DJ007 gdzie? np. odnośnie WIG-a, mam wrażenie, ze na tagu ciagle jest niedźwiedzi, lub przynajmniej mocno stonowany, pomimo tego, ze hossa trwa w najlepsze
  • Odpowiedz
@DJ007 co do Ameryki, to wiadomo, ze szczególnie wśród nowych na tagu którzy wchodzą dopiero na rynek, widać euforię, ale nie ma się co dziwić, przy tym co się dzieje z AI i NVDA, aczkolwiek starsi użytkownicy raczej trzymają poziom i nie widzę aby ktoś tagował longi na NVDA jako #pewniaczek i pisał po kilka wysrywow dziennie pod taka tezę, także imo bez porównania do tego, co działo się
  • Odpowiedz
@maniek74 ja myślę, że musisz zebrać tych co stracili pieniądze na postach Cyferki i złożyć pozew zbiorowy, tylko ty jesteś w stanie to ogarnąć Szeryfie :)
Dzisiaj oczyścisz tag z ludzi, którzy mieli inne zdanie i nie mieli racji, jutro to może świat :)
  • Odpowiedz