Wpis z mikrobloga

  • 0
@Samowski: dzięki za link. Mam jeszcze jedno pytanie. Football Managera 2024 kupuję dopiero za 2 dni. Czy w tej grze jest Groclin Dyskobolia? Czytałem w internecie ,że obecnie występuje w 5 lidze. Pod tym linkiem jest dodatek dzięki któremu w grze pojawia się 5 i 6 liga polska. Czy mógłbyś w wolnym czasie jeśli to nie problem sprawdzić czy jest tam Groclin? https://www.fmscout.com/a-poland-lower-leagues-fm24.html
  • Odpowiedz
  • 0
@Samowski: ale fantastyczna sprawa . Dzięki wielkie . Zamierzam sobie odbudować ten klub i awansować do Ekstraklasy.
Widzę ,że akurat Groclin Dyskobolia ma herb u Ciebie. Skąd masz herby do tak niskich lig?
  • Odpowiedz
  • 0
@Samowski: dzięki wielkie za info . Czeka mnie sporo nauki jeśli chodzi o tą grę bo ostatni Football Manager jaki grałem to ten z 2014 roku a widzę ,że gra jest teraz o wiele bardziej rozbudowana niż była wtedy
  • Odpowiedz
  • 0
@Samowski: jeszcze o jedną rzecz muszę Ciebie zapytać. Ściągam właśnie różne dodatki graficzne polecane przez Vrc. Z logopacków ściągam metallic logos pack bo po prostu zawiera największą liczbę klubowych herbów. Jeśli chodzi o facepacki to ściągam Cut Out Player Faces Megapack bo on również zawiera największą liczbę twarzy piłkarzy. Nie wiem jednak do końca jaką paczkę z koszulkami pobrać. Vrc radził ściągać ze strony FM Slovakia, ale tam trzeba ściągać
  • Odpowiedz