Wpis z mikrobloga

@Luckless @BarBer1987 @TerazPolska123
Tak, co tydzień nowe wały na miliardy I miliony. Ciężko o lepszy dowód że 15 X wygraliśmy Polskę. Jeszcze odbić pałac prezydencki i można wsadzać pisowców do więzienia gdzie ich miejsce.
A co do obietnic to jak sam napisałeś to program KO, niestety ale odsunięcie PiS od władzy wymagało koalicji. Czy było warto? Jeszcze jak ()
  • Odpowiedz
NAJWAŻNIEJSZE ŻE PIS NIE RZĄDZI ONUCO!!!!!1ONE1ONE


@BarBer1987 Nie no, przecież odsuniecie od władzy PiSu to głupota. Mnie się te wałki podobały. Ogólnie miałem plan aby się zapisać do PiSu jakby wygrali. Gdybym znał skalę, albo chociaż to co teraz wiem to już bym dawno się zapisal.
Myślę, że po kilku latach już bym był milionerem, a prokurator i szef policji byłby moimi kumplami.

A wiesz co jest najgorsze? Że w KO nie
  • Odpowiedz
żaden wyborca na to nie czeka, wszyscy czekamy aż powsadzaja te pisowskie zakały za kraty i naprawia #!$%@? przez 8 lat państwo


@P3tro: Ponad pół roku, nikt w więzieniu nie siedzi i nie będzie siedział, teraz podaj przyklad ustaw, planów, obietnic (xD), które mają naprawić gospodarkę i #!$%@? kraj.
Gówno dasz bo nic nie ma xDDD Każde kolejne gówno które wymyśla Tusk szkodzi jeszcze bardziej i powiela głupotę pisu xDD
4
  • Odpowiedz