Wpis z mikrobloga

A może największym wrogiem jest kraj, który wymordował miliony Polaków na przestrzeni setek lat, okupował nas jeszcze niedawno, a dziś grozi nam wymazaniem z oblicza ziemi przy pomocy bomb atomowych?

Oj nie nie byczq, -20.
czerwonykomuch - A może największym wrogiem jest kraj, który wymordował miliony Polak...

źródło: IMG_6112

Pobierz
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: ale patrząc po nicku i awatarze to powinieneś im pomagać tę flage ściągać.

Marksiści były całym serduszkiem przeciwni idei niepodległości narodów, dużo bliżej im było do międzynarodowej dyktatury proletariatu. Również dyktatury zarządzanej z Moskwy.
No i agresor na Ukrainie też czuje dużą mięte do czerwonych tradycji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@thorgoth: ja nie jestem kacapem lub kacapskim pożytecznym idiotą, tylko socjalistą, a precyzyjniej socjaldemokratą.

Mój nick nawiązuje do wypaczonego postrzegania socjalizmu jako głębokiej komuny z PRL lub ZSRR, a także wykopowego przeświadczenia, że wszystko na lewo od Korwina to skrajne lewactwo i komunis.

Marks w awatarze służy wyłącznie do triggerowania paróweczkowych myślicieli i kapitalistów bez kapitału. Poza tym Marks był Niemcem.
  • Odpowiedz
wszystko na lewo od Korwina to skrajne lewactwo i komunis.

@czerwonykomuch: imo walczysz z chochołem. Korwinizm i piwniczanka tryskająca po wykopie to są czasy sprzed 7-5 lat. To se ne vrati.
Teraz jest już zupełnie inny wykop, konfiarze mają tu niewiele wyższy status niż razemki.
Zaryzykuje twierdzenie że taki rasowo socjalistyczny wpis typu "chce mieszkanie za pińć złoty a najlepiej za darmo" zyska dziś więcej plusów niż "korwin krul".

Poza tym
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch czemu na mirko piszesz komentarz do znaleziska z głównej? Nie możesz tam napisać?

Nawet linku nie wkleiłeś i nie wiadomo o które znalezisko chodzi.


  • Odpowiedz
@czerwonykomuch główna to jest taka abstrakcja, że nikt już tam nie wchodzi. Poziom odklejenia tych wszystkich piesków i botów jest ogromny. No, ale oni mogą sobie co najwyżej szczekać tutaj i na JBZD, bo przychodzą potem na wybory i stolika nie potrafią wywrócić.
  • Odpowiedz