Wpis z mikrobloga

#iqos #rzucampalenie #papierosy Czy komuś z was udało się przestawić z zwykłych mocnych fajek na Iqosa? Czekam właśnie na kuriera z tym nowym iqosem + 3 paczki, tak się zastanawiam nad tym. Palę czerwone Marlboro 100tki, iqosa 2.4 miałem - przez chwilę tylko na nim jechałem na miętowych i amberach ale po pierwsze non stop coś z baterią się działo, po drugie od stycznia mocno staniały moje fajki, po trzecie ciężko palić iqosa i pracować.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Johnny007pl: ja z dnia na dzień rzuciłem zwykłe fajki (lucky strike 40 dziennie lol) jak zacząłem vapować, kupiłem na próbę jakiegoś średniopółkowego efaja i nawet przez miesiąc wytrzymałem na 0mg, teraz stabilnie 12mg ale i tak jest dużo lepiej niż ze śmierdziuchami.
  • Odpowiedz
@Johnny007pl: nie jest mniej szkodliwe, poczytaj o tym. To, że nie śmierdzi właśnie tylko zachęca większą grupę ludzi to palenia i przez to nakręcac będzie spiralę śmierci
  • Odpowiedz
@macan: W przypadku tych e-fajek, które będą zakazane (nie wszystkie, tylko te jednorazowe) powodem do zabronienia jest:
1. Ekologia
2. Produkowane są w chinach z półproduktów które nie mają żadnego certyfikatu potrzebnego w UE. Jedna wielka niewiadoma a dzieciaki to palą.
  • Odpowiedz
  • 0
odpowiadam sam sobie - może komuś się przyda. Mimo, że DHL - to jakimś cudem udało mi się odebrać paczkę - akurat przypadek bo wyjrzałem przez okno jak kurier był. Oczywiście brak telefonu, smsa. Na miejscu dwa podpisy - i to muszą być czytelne - dwa razy poprawiałem bo się bał że zwrócą (nie moje sprawa - ale trudno podpisać czytelnie kartkę jedną a4 bez podkładki). Odpakowałem, naładowałem, zapaliłem. Miałem pakiet #
  • Odpowiedz
  • 0
kolejna aktualizacja - wypaliłem około 12 iqos - nic czuje różnicy między najmocniejszą mięta tą słabą. Podebrałem właśnie od żony fajke - camela żółtego. Zaraz go zapale. Długo wytrzymałem bez analoga. Nie jest to śmieszne. Jutro kolejny dzień próby. Chyba kupie sobie smaki tytoniowe - najmocniejsze. Bo inaczej tego nie widzę. #iqos #iqosiluma #rzucampalenie #papierosy
  • Odpowiedz