Wpis z mikrobloga

Kurde właśnie przeglądam sobie ten śmieszny portalik "wgospodarce" i tam to chyba musi iść gruba pajda od deweloperów pod stołem.

Źródło: https://wgospodarce.pl/informacje/141672-marszalek-niszczy-marzenia-polakow-o-mieszkaniu-wlasnosciowym

Edit:
Jak jest tu jakiś admin jakiegoś twitterowego konta to niech zada pytanie Panu Marszałkowi dlaczego niszczy marzenia Polaków o mieszkaniu własnościowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
Dueil_angoisseus - Kurde właśnie przeglądam sobie ten śmieszny portalik "wgospodarce"...

źródło: image

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: to są sprane pisowskie mózgi, musi być rozdawnictwo i pomoc POLSKIM RODZINOM, inaczej czeka nas bieda i koniec niepodległej. Oni dawali, a PO zabierze.
Nie zgadzasz się z uznanymi ekonomicznymi guru pokroju Beci Szydło czy Marlenki Maląg? Co?!
  • Odpowiedz
@wizytaKomornika: nie wprowadzą go, takich artykułów o takich tytułach nacechowanych ewidentnie na atak personalny nie tworzy się po to by kogoś przekonać czy złamać... tylko jak już jest wszystko wiadome i trzeba kogoś maksymalnie politycznie "wykluczyć" lub "zniwelować" jego wpływ na masy.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus to jest #!$%@? niemożliwe żeby takie zakłamane nagłówki, rodem z lewicy w biały dzień były publikowane. Przecież to jest jawna kpina z czytelników. Jak ja #!$%@? życzę #!$%@? się na pysk tym wszystkim dewelopera.
  • Odpowiedz
jest duża szansa że mówi prawdę i rzeczywiście nie poprze kredytu Na Start, dobrze wiedzieć przed wyborami


@jacos911: ja #!$%@?, ale was można #!$%@?ć, zasługujecie plusujacy na wszystko co was spotka. Pół roku temu was obrzydliwie okłamał z dobrowolnym zusemi łga dalej i już trzepiemy sobie znowu, że jest szansa że jest uczciwy. Tym razem. Tym razem już naprawdę. I tak każde #!$%@? wybory
  • Odpowiedz