Wpis z mikrobloga

#krakow #polska #patodeveloperka #budownictwo #gorzkiezale #nieruchomosci

EDIT- te bloki już tam stoją, do roku je wykończą, zaznaczyłem bo zdjęcie satelitarne jest stare.

Totalny brak mózgu przy budowaniu w Krakowie trwa w najlepsze. Myślę, że do roku skończą te bloki i mamy kolejne miejsce z totalnym betonem jeśli chodzi o ruch. Już pomijam, że zajebiste musi być mieszkanie z torowiskiem za oknem, gdzie codziennie przelatuje w h pociągów. Jedna wąska droga i super podwójne skrzyżowanie z tunelem, w drugą stronę do piastowskiej nie lepiej. Walić to, budujemy. Już teraz jest tam często mega beton, do roku będzie armagedon.
Vanderwill - #kraków #polska #patodeveloperka #budownictwo #gorzkiezale #nieruchomosc...

źródło: dev

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
pomijam, że zajebiste musi być mieszkanie z torowiskiem za oknem


@Vanderwill: 15 lat temu mieszkałem w bloku właśnie przy takim ruchliwym torowisku i nie było to jakieś uciążliwe. Teraz mieszkam w sumie też +/- 200 metrów od torów i nawet tych pociągów nie słyszę. Zakładam, że jak te bloki będą nowe to technologia na tyle poszła do przodu, że mieszkańcy obecności tych pociągów nie odczują
  • Odpowiedz
@Vanderwill: Nie ma szans żeby się na to miasto zgodziło, przecież tam ludzie będą mieli fotele z masażem za każdym razem jak będzie przejeżdżał pociąg, pewnie jeszcze gdzieś w okolicy jest przejazd przed którym pociąg będzie trąbił no ale w sumie jak dadzą 1000 zł mniej za metr to się na to ludzie rzucą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz