Wpis z mikrobloga

Taka rozowa, co byla dla mnie mila i mowila, ze nie jestem przegrywem skasowala konto. W sumie nic o niej nie wiem (poza tym, ze mieszka na drugim koncu kraju), bo nasze rozmowy wygladaly tak, ze dawala mi normickie rady, a ja jej tlumaczylem dlaczego cos nie zadziala, bo juz o tym kiedys myslalem. Mimo wszystko to i tak byly najbardziej ludzkie rozmowy jakie odbylem na wykopie. Nigdy cie nie zapomne @Nowekonto1238. Jeszcze na poczatku chciala sie ze mna wybrac na zakupy, bo sam sie cykam i nie wiem czy cos na mnie dobrze lezy, ale to oczywiscie nie wypalilo przez dzielaca nas odleglosc.

#przegryw
akaisterne - Taka rozowa, co byla dla mnie mila i mowila, ze nie jestem przegrywem sk...

źródło: 1410551360982

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@akaisterne: no niby okej tylko po co zakładać konto żeby się pastwić nad przegrywami. Ona była mega chamska dla mnie, jednak ja mam wyjebongo i nigdy nie dałem na czarnolisto nikogo.

Jednak dla Qewa być chamskim, kiedy ma on serio problemy psychiczne to trochę lipa.

Dziobnij to taka niewiadoma dla mnie, gdyż niby renta itp jednak z tego co zauważyłem nic ale to nic nie robił w swoich młodszych latach
  • Odpowiedz
  • 1
@Runaway28: Moze probowala na poczatku pomoc - cos w stylu @Mutin, ale panujacy tutaj negatywizm ja zlamal? Wspolny mianownik w przypadku tych trzech panow to renta i swego rodzaju defetyzm, ale ty przeciez normalnie pracujesz, wiec trudno mi powiedziec czym ja wkurzyles. Pewnie byli tez inni na tagu, ktorzy z nia rozmawiali - ja akurat zwrocilem uwage na wyzej wymienionych mirkow, bo ich obserwuje, a z Kamilem wymienilem
  • Odpowiedz
@akaisterne: no i dobrze że dała sobie spokój z tagiem. Mnie wkurzyła w ten sposób że zaczela mnie atakować o to że raz się lekko wyzalilem bo pracuje fizycznie. Na takiej podstawie że to tylko był mój wybór, bo cwel Notes coś tam napisał a ja się obruszylem, więc ona stanęła w jego obronie.

Zaczęła mnie wyzywać od nieudaczników nie znając mojego życiorysu. Więc dlatego mnie zdziwiło że podeszła do
Runaway28 - @akaisterne: no i dobrze że dała sobie spokój z tagiem. Mnie wkurzyła w t...

źródło: Screenshot_20240604-224256

Pobierz
  • Odpowiedz
auwazylem, ze mnie inaczej traktuje niz @qew12, @kamil150794 i @dziobnij2. Nawet ja o to zapytalem - powiedziala tylko, ze nie uwaza mnie za przegrywa.


@akaisterne: Aha, czyli przegrywa można kopnąć, chyba że ona arbitralnie uzna, że takim nie jesteś. Zwykła, nędznie manipulująca menda wykopowa. Nie wiem po co wy się w ogóle wdajecie z takimi w dyskusję.
  • Odpowiedz
@akaisterne: to ja to zasugerowałem, a wątek zniknął. Lata doświadczenia z moderowania sporego forum, na którym multinicki po banach były na porządku dziennym i trzeba było je wychwytywać, robią swoje. W tym przypadku nie daję głowy, że to na pewno był on (mam 70% przekonanie), ale argumenty i styl dyskusji - agresor napędzający się z każdym kolejnym postem - były bliźniaczo podobne. Choć oczywiście zdarza się, że w przypadku dwóch
  • Odpowiedz