Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kryspin013: na gog.com nie masz backupu?


@phxx: mam, ale chciałem się dostać konkretnie do wersji polskiej z cdp.pl. Muszę kilka plików z polskiej wersji wyciągnąć a wersja z cdp.pl była najbardziej aktualną polską wersją. Po za tym chciałbym mieć działającą polską instalkę z cdp.pl skoro kiedyś za nią zapłaciłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: zgrałem sobie na dysk googla swoją płytę Fallout Saga DVD, tam też jest polska wersja.


@Antybristler: wiem, mam polskiego Fallouta 2 w co najmniej w kilku wydaniach. Jak napisałem wyżej zależy mi na instalce cdp.pl bo ostatnie i najbardziej aktualne wydanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Współczuję sytuacji. Idealna kwintesencja patologii rynku gier. Każda forma cyfrowa to zło.

Dlatego wciąż kupuję płytki na PS'a.


@Biszkopcik: Nie każda. I ja też zbieram głównie fizyki na konsole. Natomiast fizyki cię nie ratują bo potem i tak wychodzi, ze albo gra bez zero day patcha jest niegrywalna albo, że się nawet nie odpali.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: zgrałem sobie na dysk googla swoją płytę Fallout Saga DVD, tam też jest polska wersja.


@Antybristler: sciągnąłem z ciekawości bo i tak mam wersje z gog... w twoim iso windows defender wykrył konie trojańskie ȍ ̪ ő #wirus #trojan
  • Odpowiedz