Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Przyglupas z Dablina :)
Jak on idealnie pasuje do tego uniwersum klamcow, mitomanow i farmazoniarzy z Kambo Raju albo jak mowi Filip z Kambo Szambo :)
Najpierw dzwoni do Machaja i drze ryja tym swoim peesdowatym glosikiem ze wszystko Filipowi ogarnie prace, mieszkanie a nawet masaz z Happy Endem a teraz wychodzi ze zabronil Machajowi dawac Muminom swoj nr telefonu zeby nie mogli sie z nim skontaktowac :)
Nightshift_ - #raportzpanstwasrodka 
Przyglupas z Dablina :)
Jak on idealnie pasuje d...

źródło: 1939e1ba-0683-48e0-8675-69c40b4a4ef3-1_all_88140

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Nightshift_: bo raz że się pewnie boi że będzie się musiał wywiązać z tych swoich obietnic, a dwa że wie że Muminy to debile i szybko by numer wypłynął i by były ogłoszenia z oddaniem betoniarki, no a trzy że jakby ktoś go zweryfikował to by wyszło że to patus siedzący na socjalu co po pijaku jakieś donejty wysyła i jakby ktoś go pozgłaszał to by się mógł social szybko skończyć:)
  • Odpowiedz
  • 11
@dizel81: ale wiesz to nie Muminy tam go o cos prosily tylko sam kasztan sie z pomoca zaoferowal chwalac sie wszystkim na lajcie jakie on ma mozliwosci, znajomosci czy kontakty. Dla mnie liczyl ze Muminy nie puszcza Filipa a on wejdzie "caly na bialo" bo chcial pomoc a ze Muminy zaczely powaznie myslec o wyjezdzie do IE to obsral zbroje bo pewnie jedyne co moglby zalatwic to powitanie na lotnisku a
  • Odpowiedz
  • 10
@Nightshift_: Przygłupas to typ typa, który czeka aż wyjdziesz z wózkiem z Lidla i jak już wypakujesz "dobra" z wózka do bagażnika to oferuje pomoc w postaci odstawienia wózka do bazy....
  • Odpowiedz
@Nightshift_: miałam przerwę od Machaja jakiś czas kilka miesięcy temu i nie wiedziałam że był ktoś taki jak Re. Jego ksywa pojawiałą się wielokrotnie więc znalazłam jego kanał i w komentarzach u tego Re udzielał się jakubas. Dawał mu rady by nie zadawał się z resztą polonusów od Machaja i ogólnie ich hejtował. A teraz im liże dupę i wysyła donejty. Tfu na tego śmiecia jakubasa!
  • Odpowiedz
  • 2
@WarwaraBasia: to wlasnie taka sliska gnida. Tam byly nawet komentarze z prosba zeby RE ujawnil jakies afery czy tajemnice o pato poloni z Kambo. Zero kregoslupa moralnego tylko klamstwa, szczucie jednych na drugich i autopromocja swojej goownianej postaci.
Wlasnie slucham Mumina i tez powiedzial ze Filip zapytal o nr tel do Jakubasa a ten odmowil bo Przyglupas zabronil.
Jak dla mnie skrzyzowanie kurtyzany z oslem.
  • Odpowiedz
@Nightshift_: @WarwaraBasia Też się przyglądam takim jak on i nie on jeden tak robi, ta ich niekonsekwencja. Nazwałbym to nawet jakimś zaburzeniem... Słyszałem też raz głos tego Matta Collinsa co wziął chyba na utrzymanie Spoconego i dla mnie to też jakiś dziwny. (@Nightshift może pamiętasz wrzuciłem około 10 minutowy filmik, ale musiałem usunąć stare konto). Jeden plus dla Jakubasa, to przynajmniej on o kraju w którym obecnie mieszka (Irlandia), mówi, że
  • Odpowiedz
  • 1
@AzjatyckiDlugMenela: masz racje ze Jakubas chwali ta IE tylko tutaj moja uwaga. Samotny ojciec w Irlandii to super opcja bo wiaze sie to z ogromnymi benefitami z ktorych moze zyc bezstresowo do konca zycia a moze byc tylko na papierze samotnym ojcem. Dom socjalny ktory po 20 latach chyba przechodzi na twoja wlasnosc, bardzo niski tax, dofinansowanie do rachunkow, dofinansowanie do sprzetu AGD czy mebli i cala masa innych dodatkow. Wiec
  • Odpowiedz