Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ka4az: nope, z popularniejszych to tylko o mieszkaniu na start co było na głównej i ucieczka szmydta na Białoruś. Zapodaj linka do tej wykoppaki bo aż jestem ciekawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@kinasato: dej workflow do Twoich video filmów. Zajebiste ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@sorek: Chodzi o teledyski z kanału? A to prosta sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw robię sobie story board i określam mniej więcej jakich scen potrzebuje, jeżeli potrzebuje czegoś specyficznego i konkretnego to
  • Odpowiedz
jeżeli potrzebuje czegoś specyficznego i konkretnego to generuje sobie lokalnie na SDXL


@kinasato: o ten workflow pytam :) Comfy UI? Masz jakiś JSON workflow który mógłbyś podesłać jako przykład? Nie mogę sobie z animacjami poradzić :)

Super robota, dałem suba bo naprawdę fajnie to składasz ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@sorek: No niestety, ale wychodzi gówno, chyba że jakieś nierealistyczny fantasy morphy chcesz, ale tego na tę chwilę nie potrzebuje. Stacjonarnie tylko generuje obrazki, których potem używam jako bazy dla video generowanego online, zwłaszcza tych z niewielkim ruchem. W generacje video stacjonarnie pewnie dopiero zacznę się bawić jak kupie sobie jakiegoś 5090 czy coś. A generatorów online teraz tak wysrało w opór, że całkiem sporo materiału można zdobyć używając darmowych
  • Odpowiedz
@kinasato: tak myślałem, bawiłem się animacjami ale są bardzo ciężkie, głównie przez to że generacja parunastu klatek zajmuje dłuugo :D
  • Odpowiedz