Wpis z mikrobloga

@stormi: średnio rozumiem o co chodzi w tym screenie, ale moze to dlatego ze takie sytuacje są mi opcję, no może poza ta jak mnie na twitterze olałaś xD
  • Odpowiedz
@stormi: czyli jestes CHAMUWA, gratulacje
a tak serio to az sie dziwie ze mu sie chcialo pisac, jak ktos nie odpisuje to nie odpisuje. Przeciez od razu czuc czy sie dobrze gada czy jest to wymuszone to i po co sie meczyc
  • Odpowiedz
  • 0
@tassie nie no spoko sie gadalo ale ja nie sadze, ze na kazda wiadomosc TRZEBA odpisac, raczej mam takie nastawienie, ze piszesz kiedy chcesz, odpisujesz kiedy chcesz i tu nie ma w tym nic zlego, jak cos chcial, mogl napisac znowu a nie MYSLALEM, ZE SIE OGARNIESZ
  • Odpowiedz
nie wiem, chciales zablysnac cos nie wyszlo, gratulacje, jako jedyny rozumiesz o chj Ci chodzi


@stormi: chyba jednak wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º) baba co nie odpisuje i na żartach się nie zna - chłop uniknął kuli, lol.
  • Odpowiedz
@stormi: no to jest przeklenstwo naszych czasow, kiedys sie gadalo dopiero jak sie spotkalo albo wymienilo kilka smsow dziennie bo byl limit, teraz jak ktos nie odpisuje przez 1h to ludzie od razu zakladaja ze cos sie stalo, albo ze jest sie ignorowanym.
Niemniej jednak z perspektywy chlopow jest to pozniej wieczne domyslanie sie czy ignoruje bo nie jest zainteresowana czy dlatego ze ma takie podejscie jak Ty. Do tego zapewne
  • Odpowiedz
niezle uniknal jak dalej wypisuje, unikac to trzeba was, jak typ juz swoje toxic strony pokazuje po jednej rozmowie


@stormi: nie przesadzaj. robisz z igły widły. jakiś random na tinderku coś wypisuje... no i co z tego? A mi dziś gość zajechał drogę. No i co? PS: nie jestem toksyczny. jestem dupkiem z pasji.
  • Odpowiedz
  • 0
@tassie nie gadam z przegrywami wiec to na pewno nie jego jedyna rozmowa, zeby ze mna rozmawiac prywatnie, trzeba byc przynajmniej 8/10
  • Odpowiedz