Wpis z mikrobloga

@stormi: generalnie to bywasz troche odklejona w mniemaniu o sobie, ale za to Cie lubie wiec prosze nie zmieniaj sie nigdy
troche taka krakosko-wykopowa Caroline Derpienski XD
  • Odpowiedz
  • 2
@tassie nie jestem odklejona, wiem jak wygladaja realia i szczerze to mowie, wam ciezko to przyjac do wiadomosci bo myslicie, ze takie osoby jak ja NIGDY nie zalozylyby konta na wykopie a jednak i chcac nie chcac 99% z was nie ma podjazdu do mnie a ten 1% to tak samo jak ja albo kreci z was beke albo samo mu sie zalozylo konto jak telefon latal po kieszeni a ze tu
  • Odpowiedz
@stormi: a to sie mylisz, bo ja akurat jestem z tych co sa przekonani ze nie wkrecasz, wszystko piszesz serio i ze wszystkie Twoje zdjecia itd sa prawdziwe, co by przeciez z reszta tlumaczylo dlaczego masz o sobie tak duze mniemanie
I nigdzie nie napisalem, ze to cos zlego, wrecz przeciwnie napisalem ze to calkiem fajne jest i zebys bron boze nie zmieniala tego podejscia do ludzi xD
a jezeli to
  • Odpowiedz
@stormi nie wierzę że ty wierzysz że ktoś się tobą interesuje w innym kontekście jak dla beki… to jest wręcz komiczne. Nie możesz znaleźć chłopa i to jedyny fakt. Reszta to budowanie ideologii w okół, lol.
  • Odpowiedz