Wpis z mikrobloga

  • 168
@PanDoniczka: Na streamie błońskiego z pov siedzenia przy stole na konfie kaniowski mówił przez chwilę, że "w końcu mogę robić to co chcę, czuję się wolny, więc mogę robić takie konfy jak ostatni panel".

Myślę, że on od zawsze lubił mocne dymy, ale był związany z fame mma, a tam ucinają jaja takim jak on, więc musiał brać udział w stypie.
  • Odpowiedz
@PanDoniczka: poznałem kiedyś Kanu prywatnie w jednym z barów na Nowym Świecie, spoko ziomek, dał się poznać jako koneser dobrej zadymki i w końcu w Clout ma swobodę działania co do prowadzenia programów
  • Odpowiedz
w końcu mogę robić to co chcę, czuję się wolny, więc mogę robić takie konfy jak ostatni panel


@Thana: dosyć zabawne, że największym marzeniem jakiegoś typa jest bycie na konferencjach, gdzie się przepychają i biją. Hehehe, ale super zabawa.
  • Odpowiedz
@PanDoniczka dziś oglądałem sobie te konfe
Kaniowski ciśnie beke z Gracjana a ten nawet tego nie kuma
-Gracjan, czy takie zachowanie Natana było charakterne i z zasadami?
-no nie było... I zaczyna swój wywód całkowicie na poważnie xD

Albo Gracjan mów głośniej bo nie słychać. A on co chwila od cweli #!$%@? wyzywa xD o to chodzi a nie #!$%@? przerywa w najlepszych momentach żeby robić fejstufejsa
  • Odpowiedz
@Thana: Tutaj trzeba przede wszystkim zrozumieć fakt, że działania prowadzącego są jedynie przedłużeniem woli właściciela. Gdyby nie to, że Sławek Bielski pozwala na takie dymy, nic by z tego nie było.
  • Odpowiedz